Не хочете НАТО - нате обстріли, голод, руїни, терор...

Днями відкопав у надрах нинішнього життєвого простору отаку чашку.

Не моя. "НАТО - нет! ЕЭП - да!" (якщо дивитися на протилежний бік чашки, то "ЕЭП - ад!" - за Фройдом, так би мовити :).

Довелося гуглити, щоб згадати, як розшифровується ЄЕП. Потім мозок підтягнув файли і картинка підновалася: Медведчук із гоп-компанією реалізовував план свого кума, який у наш час за сумісництвом стане хуйлом.

Сподіваюсь, що українцям, котрі тоді купилися на провокації і підтримували цей шабаш, наразі, як мінімум, соромно. Як максимум - спокутують вину в зоні АТО. Не хотіли НАТО - тримайте обстріли "Градами" з боку РФ, терор бойовиків із "абревіатур, які нормальним українцям навіть промовляти не варто", тримайте нестачу елементарного, тримайте руїни etc.

Чомусь з тою антиукраїнською хунтою у мене найбільше асоціюється мармиза президента Леоніда Кравчука. Може через те, що наразі він включився у коментування нинішніх подій, і всіляко засвідчує "хлопці, я свій". А наступною думкою у мене в голові з'являється картинка-зустріч у 2012 році з мешканцями села Великий Житин Рівненського району - тоді односельці президента розповіли мені, що відмовилися ставити земляку-президенту пам'ятник.

Отакі от думки і спогади від однієї "трофейної" чашки.

Дуже сподіваюсь, що українці вже найближчим часом використають сіру речовину у черепній коробці за призначенням і оберуть гідних людей у парламент.

Україна понад усе.

Ознайомтеся з моїми фотоблогами:

http://rivnephoto.tumblr.com

http://zhitomirphoto.tumblr.com

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.