Стаємо партнерами бізнесу Рівненщини

Пані і панове, моє вітання. Напередодні Дня підприємця, який буде у цю неділю, хочу поговорити на цю тему.

Після майже 15 років роботи у податковій, мені вдалося побути і на іншому боці  “барикади” й попрацювати у бізнесі, поспівпрацювати із компаніями з іноземними інвестиціями. Я скористався можливістю здобути унікальний досвід міжнародного менеджмету.

Саме цей досвід дозволяє мені зараз по-іншому дивитися на роботу фіскального органу. Уже почав змінювати ставлення моїх колег до бізнесменів, ми скасували практику сплати податків наперед.

Коли у Державній фіскальній службі України я представляв свою концепцію розвитку служби на Рівненщині, то одним із пріоритетів визначив роботу із представниками малого і середнього бізнесу. Таких підприємців у нашому Богом благословенному краї чимало.

У наших планах із колегами підвищувати юридичну грамотність наших клієнтів - таким чином будемо боротися з корупцією у своїх лавах. Уже думаємо як організувати консультативні ради, де кожен зможе порадитися з керівниками наших відділів, підрозділів щодо започаткування бізнесу.

Також знайте, що я готовий до особистих зустрічей із бізнесменами - як на робочому місті так і на віртуальних майданчиках - пишіть мені листи dmytro.zaitsev.rivne@gmail.com , або персональні повідомлення у соціальних мережах https://vk.com/dmytro.zaitsev чи https://www.facebook.com/Dmytro.Zaitsev

До речі, зворотній зв’язок уже є - таке повідомлення отримав у серпні.

Обов’язково озвучу під час відеоселекторної наради або наради у ДФСУ в столиці на відповідну тему.

Вітаю усіх підприємців із професійним святом. Багато вам здоров’я, сил і натхнення. Ваші зусилля однозначно не марні - вірю, що завдяки вам економіка України і Рівненщини почне стрімко розвиватися.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.