Хохли – я вас ненавиджу!

Для себе вже давно вирішив: є - хохли і українці, є – москалі і росіяни. Це різні поняття, культури і навіть світи. Не чіпатиму зараз москалів і росіян. Хочу висловитись про хохлів.

Нас справедливо називали хохлами. Такими ми й були в своїй переважній більшості останні кілька десятиліть. Мабуть від часів, коли в Україні був придушений рух опору УПА. Заздрість, меркантильність, байдужість і жадібність – це стали основними нашими національними рисами «оспіваними» а тисячах анекдотів.

Нас принижували, а ми зі сміхом терпіли. Навіть не ображались, а просто гиготали самі над собою. Ми соромились носити вишиванку і презирливо називали «свідомими патріотами» ті одиниці, котрі вивішували жовто-блакитні прапори в день Незалежності. Ми доводили «каконічність» Московського патріархату і висміювали моління в храмах українською. Бо ж треба на «старослов’янській». Тупо не розуміючи, що мова, яку чуємо в храмі не старослов’янська (її я вчив в університеті), а церковно-слов’янська, або ще як її називають – староросійська.

Ми фанатіли від російської попси, а українську музику вважали чимось хуторським і маргінальним. Були готові платити шалені гроші за квитки на концерт «Бутирки» чи Валерії, в той час як концерти українських виконавців проходили в неповних залах.

Але прийшла революція і нам здалось що все змінилось. І справді, багато що стало іншим. Точніше, частина хохлів таки згадали, що вони українці. Вивчили нарешті слова гімну, почали ставитись з гордістю до своєї історії, прапору, мови. Вишиванка стала модним трендом, а вітання «Слава Україні!» таким же звичним, як скажімо «привіт».

Та Україна й далі залишається «Хохляндією». Чому? Легенько поясню.

Лесик Довгий, якого звинувачують в причетності до найбільших земельно-корупційних справ часів Черновецького, вдягнув вишиванку і знову йде в нардепи. Замість того, щоб сидіти в СІЗО і давати пояснення слідчому. Регіонал Микола Сорока, який ще взимку пояснював, що «диктаторській закони Януковича» не такі вже й диктаторський і який перетворював водник у машину з викачування грошей – знову йде в нардепи. І я навіть не сумніваюсь що пройде. Він так мило позує на похоронах українських вояків. Ніби ця війна не є наслідком правління команди на яку він працював роками.

Армія чиновників і підлабузників, які роками «робили вибори» для Партії регіонів, вже готуються «робити вибори» для нової влади. І ми вже скоро побачимо їх у складі дільничних і окружних виборчих комісій. Рішали, як паслись на різних «тємах» так і пасуться. Офіцери в зоні бойових дій перепродують допомогу. Натомість волонтерів, які не шкодуючи часу і сил допомагаючи українським воякам – цькують і вважають мало не божевільними. Медведчуковські, путінські, ахметовські, фірташевські і т.д. люди, вже знову рулять процесом. Перелік можете продовжити самі.

Недавно, чисто випадково, зрозумів причину такого стану речей: більшість громадян України залишаються ХОХЛАМИ. Яким насрати на країну і головне – бабло. Це звичайні люди.

Один мій знайомий займається ремонтами квартир. Має непоганий заробіток тут на Рівненщині. Але їде на заробітки в… Москву. Бо там він може заробити, в перерахунку на гривні, на 2-3 тисячі більше. І його геть не переймає той факт, що Росія знищує нашу країну. Що наш спільний знайомий воює в Донбасі проти російських найманців, а в його брата вже зібраний рюкзак і він чекає наказу вирушати на полігон.

Днями їдучи роз@баними дорогами Івано-Франківщини підібрав попутника. Розговорились про стан дороги. І він видав: «Доріг у нас не було, нема і НЕ БУДЕ». Тобто він навіть не сподівається на краще і не готовий щось для цього «краще» робити. Йому начхати…

Взагалі, основна риса хохлів – це байдужість. І саме вони є основними винуватцями того, що відбувається. Бо як писав хтось з мудрих: «Бійтесь байдужих – вони не вбивають і не зраджують, але саме з їх мовчазної згоди існують зради і вбивства».

Хохлів ще багато в Україні і вони небезпечніші за російських найманців. Але українців стало більше і це дає надію, що майбутнє нашої країни. Все залежить від нас: коли кожен вирішить для себе: хто він...

Коментарі

:)))а,як назвати того,хто "на правах реклами" дав згоди на опублікування заказного матеріалу про депутата з кримінальним минулим,шістки Казаріна,в народі відомим як " Бос",і при тому видаляючи коментарії під цією джинсою?:)))))Народ має знати свої хєроїв:)))і тих,хто замовляє музику,і тих хто під її танцює:))))вони-справжні українці????:))))

Зокрема, за тиждень моніторингу усіх новин чотирьох інтернет-видань експерти ІМІ виявили 57 публікацій з ознаками замовлення, тоді як у липні — 37. При цьому 80% з цих публікацій - політична джинса, і лише 20% — комерційна.-правильно хохли,себе ненавидящі?:)))))

"Джинса" - це прихована, не позначена написом "на правах реклами" проплачена публікація. Яка видається за редакційний матерал.

У нас же на сайті, всі рекламні чи піар матеріали позначені написом "на правах реклами". Тому включайте мізки перед тим, як відкривати рота чи набирати буківки на кніпочках )))

то скіко коштує у "справжніх українців" публікація такої релами для тих,хто не включає мізки?:)))чи,хохлам,аби гроші платитили-будуть публікувати любе???от і я,ненавиджу хохлів...лицемірних...

Бачу вас зачепив "за живе" це блог ))) Щодо вартості реклами, то зайдіть у розділ "Реклама" і все дізнаєтесь. У нас все чесно і прозоро. І не виставляйте на показ вашу хохляцьку натуру. Наберіться сміливості і підписуйтесь своїм ім'ям

моє ім"я,нічого тобі не скаже:))нічого-нікого не чіпляло..так,подвійні хохлостандарти,до яких всі звикли:))гроші,я так зрозумів,для " справжніх українців"-не пахнуть:)))чому ж,не зайнятись журналістикою,і написати правду,щоб народ знав минуле,так званих меценатів,і знав за кого віддають свій голос.Льоня Космос гречкою засівав,а цей (смішно писати-БОС)-дитячими майданчиками:)))

Все тільки починається.Основна задача пересічного українця будь-яким чином збергти свої
заробітки.Жертувати своїм кровним та вступати в конфлікти буде 10-15% .
Цим благополучно користуються всяко роду " рішала"(починаючи з правоохоронців закінчуючи облрадою)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.