Тепер ми мусимо перемогти!

Сьогодні в історичний для України день було маленьке свято - нагороджували переможців конкурсу «Очима дитини про бюджет країни». Роботу Анастасії Павлюк відзначило журі Державної фіскальної служби України і ми сьогодні мали приємність вручити їй за 1 місце планшет! А пізніше відзначили подарунками і переможців обласного етапу конкурсу.

Дуже мені приємно, що цього року було 120 робіт і в конкурсі взяли участь не лише учні загальноосвітніх шкіл, а і шкіл-інтернатів, якими з колегами опікуємося уже більше 10 років.

Для дітей це можливість вибороти перемогу, це поштовх для самовизначення чи розвитку їхніх здібностей. Тому всі, хто знав про конкурс, але не взяв участь, програли в той самий момент.

Іще подумав: Україна одержала шанс і скористалася ним. Сумно, що цей шанс дався нам ціною сотень життів українців. Тепер ми просто мусимо перемогти - інакше небесні батальйони нас не зрозуміють. Отакі думки.

Коментарі

Він що алкаш ?

Вітання з призначенням! Що з службою фінансових розслідувань в Рівному?

Дякую. Наразі чекаємо, що вирішить Київ по СФР - спочатку на державному рівні має все відбутися

Але,на місці, це питання вирішуватимете Ви?

Це буде окремий орган - ми "передаємо" туди податкову міліцію. Можливо будуть розміщуватися на її базі,а можливо ні - поки що це не відомо.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.