Опозиційний блок – комуністи – Сильна Україна: хто кого?

Після революційних подій зими, Партія регіонів остаточно зійшла з політичної арени України. Розуміючи це, регіонали навіть не пробували взяти участь у виборах. Попри те, що у виборах братиме участь Комуністична партія України, без проросійських виборців Криму, у послідовників Леніна немає жодних шансів на проходження виборчого бар’єру. А «Сильна Україна» Сергія Тігіпка має надто сумнівну історію, щоб завоювати довіру людей східних і південних областей України. По суті: ціла електоральна ніша виявилась порожньою.

Але святе місце – порожнім не буває. В нинішній ситуації цілком новим і перспективним політичним проектом, який може розраховувати на голоси Сходу і Півдня є Опозиційний блок. Першим номером виборчого списку блоку став екс-віце-прем’єр міністр Юрій Бойко.

Це стало неприємним сюрпризом для нинішньої влади і для потенційних конкурентів. По суті, лідерство екс-віце-прем’єра, найсильніший хід опозиційної команди. Керівник з харизмою та достатнім потенціалом, в тому числі й фінансовим. Він є саме тим типажем керівника, який притаманний виборцям Сходу України.

Юрій Бойко родом з Луганська, добре розуміє характер і менталітет виборців Донбасу. За ним немає шлейфу темних справ. Натомість є цілий арсенал досягнень і досвіду. Зокрема в газовій сфері. Бойко неодноразово був учасником газових переговорів і в якості керівника «Нафтогазу», міністра палива та енергетики та «паливного» віце-прем’єра. А це означає, що його досвід є важливим для країни в умовах українсько-російської газової кризи. По суті, Юрій Бойко є одним з небагатьох керівників, які на практиці знають, як потрібно домовлятись з Росією.

Судячи з риторики політиків об’єднаних в  Опозиційний блок, ця команда претендуватиме на формування нового кабінету міністрів. В якому Юрій Бойко цілком міг би бути прем’єр-міністром. Але це перспектива майбутнього. А поки що, Опозиційний блок по суті не має конкурентів в своїй електоральній ніші і може розраховувати на хороший результат. Виборці Сходу і Півдня України навчені гірким досвідом Партії регіонів, навряд чи ще раз «поведуться» на псевдо опозиційні проекти типу «Сильної України» та комуністів.

Вибори відбудуться 26 жовтня. Часу на передвиборчу компанію залишається обмаль і тут важливо дати чіткий сигнал людям та донести ідею примирення, відродження східних регіонів та розбудови сильної держави. Такі задачі під силу потужним керівникам. Саме таким є лідер Опозиційного блоку Юрій Бойко.

Коментарі

Що це за х.йня така написана?
Клептомана та під.раса, на котрому й клейма ніде ставити, і єдине підходяще місце якому - на шконці, вихваляє якийсь проститут.
А щоб тобі в горлі пір'я поросло, іуда ср.ний!

знайшли ще одного відомого проФФесіонала по вишкам:)))не бачу- "на правах реклами"..значить,джинса..сподіваюсь гроші від ригів підуть не по кишеням,а туди куди раніше обіцяли

Сколько буудет от Вас ВРАНЬЯ ! Я лично не могу сказать , что Вы Врете даже СЕБЕ!Но когда Вы Нажретесь этими деньгами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Народ не мармеладный иможет растаить , и САМОЕ ЭТО КАСАЕТСЯ НЕ ТОШЛЬ КО ВАШЕЙ ПАРТИИ)ЭТИО ВСЕ КОТОРЫЕ СИДЯТ В ПРОВ.Подумай над этим НАРОДНЫЙ ИЗБРАНИК. Андрей Станиславович Боков 18 Марта 1974 год г. НИКОЛАЕВ Тю067515573

а шо,по понеділкам в дурці санітари відпочиваютЬ???

Фішкою цієї кантори є Рабінович, 409 000 голосів на президенських виборах.

за останнім переписом в нас близько 180 тис тих,хто себе ототожнює з пархатими..всі інші(229 тис)-жидовствуючі,хрещені,покручі:))

просто пряме жополизання Бойка, хоч би завуалювали якось

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.