Ми всі на війні за майбутнє України

Якось давно  нічого не писала і не звітувала перед виборцями свого округу. Було зовсім не до того ні мені, ні думаю – виборцям. В країні революція, а потім війна. Здавалось би, які тут проблеми округу, якщо десь страждають і гинуть люди. Всюди лише й розмов, що про Донбас, бронежилети, каски і допомогу армії. Здавалось би все логічно, але мені подумалось про інше.

В той час як по всій країні йшла революція, у нас, фахівців оцінювачів була своя, окрема боротьба. Почалась вона за півтора роки до початку Революції гідності. Ми воювали з корупціонерами з команди Януковича, які підминали під себе цілу галузь економіки. Фактично позбавляючи права на роботу близько 10 тисяч людей.

Багато зусиль було потрачено і коли вже здавалось, що все програно – люди вийшли на майдан. Режим Януковича впав, розвалилась його команда і ми зруйнували його корупційну схему в оцінці. На якусь мить здалося, що можна розслабитись. Але далі закрутилось інше. Друзі, колеги, діти колег і знайомих відправлялись на війну. Так, саме на війну, яку називають АТО.

В повсякденні розмови і клопоти зайшли такі слова як: форма, бронік, каска, тепловізор, балістичні окуляри і т.д.  Пригадуючи все це і сидячи перед екраном монітора із запитанням про що писати, я знайшла відповідь. Про війну і мир!

Давайте задамо собі питання: чому люди вийшли на Майдани і чому зараз їдуть воювати? Проста і банальна відповідь: вони хочуть краще жити. Більше заробляти, позбавитись корупції, мати хороші дороги і чисті вулиці, гарячу воду в крані і теплу оселю взимку. І поки наші солдати воюють за це там, ми маємо робити це тут. Не воювати, а створювати те життя і ту країну, заради якої вони взяли в руки зброю.

Велике складається з малого. Я всього лише депутат Рівненської міської ради. Але люди йдуть до мене не зважаючи на  рівень моїх повноважень і можливостей. Щодня безліч різних питань, запитів, звернень, прохань часто неочікуваних:   сьогодні я розбираюсь в схемі  розподілу прибудинкової території і в правомірності нарахування плати за її прибирання для мешканців будинку  по Кавказькій, а завтра  допомагаю учаснику війни, в проведенні курсу безкоштовних масажів та наданні соціальних послуг. Два роки разом з мешканцями борюсь  за  розірвання договору оренди двох земельних ділянок з  ППФ «Альянс - Вест», розміщених на прибудинковій території будинків по вулицям Пересопницькій  і Полуботка. І в той же час не маю право забути про заміну дверей на пр.Миру, 8 та Соборній. 156,  і  про заміну огорожі  біля сміттєвих контейнерів по пр. Миру, 15.

Я ніколи не могла подумати наскільки різноманітними і різновекторними будуть ставитись переді  мною завдання, які я повинна буду вирішувати. Тут і включення  будинку 8 по Полуботка в місцеву програму співфінансування  по встановленню лічильника тепла і  робота з комунальними службами по сприянню в заміні аварійного каналізаційного колодязя - приймальника у дворі житлових будинків №№4,6 по пр.. Миру.  Перенесення  розподільчого щитка міських телефонів з підвального приміщення бувшого ательє по пр. Миру,24 на кабель ЦТП РФ ПАТ «Укртелеком» і визначення зони вигулу собак.

Я, як депутат – мажоритарник,  для вирішення питань моїх виборців тепер постійно спілкуюсь з різними службами, установами і організаціями:

з начальниками ЖЕКів (в кожному другому будинку: по виконанню поточних ремонтів під’їздів, вхідних дверей, сходів,  вікон, по сприянню мешканцям будинків в проведенні ЖКП перерахунку за неякісне прибирання прибудинкової території і відновленні прибирання);

з працівниками УЖКГ (по проведенню капітальних ремонтів дахів, по заміні стояків каналізації, по встановленню дитячих майданчиків, по забезпеченню температури повітря в квартирах в межах санітарних норм);

з ШЕУ (по відновленню  асфальтного покриття у дворах будинків);

з управлінням транспорту і звязку  (по встановленню знаку одностороннього руху та обмеження швидкості руху; по призупиненню облаштування стоянки для автомобілів);

з управлінням містобудування та архітектури (про правомірність реконструкції входу в підвальне приміщення; правомірність будівництва чи  поточного використання прибудинкової території);

з трестом зеленого господарства (по проведенню робіт по благоустрою: санітарній обрізці дерев, розчистці берегу річки);

 з дільничим, з працівниками санстанції, з землевпорядниками, з юристами, з будівельниками.

І цей список далеко не повний.

Є  ще багато різних справ, які стосуються не тільки округу, а й цілого міста. Описувати їх всіх не вистачить газетної площі. Та й не варто. Бо скільки б не було зроблено, цього замало.

Ми хочемо жити у новій, сучасній, європейській країні, а для цього ще багато чого доведеться зробити. По суті, ми лише на початку шляху. Але я точно знаю, що разом ми зможемо. Депутат, звісно багато чого може, але він не всесильний і без вашої допомоги не обійтись. Тому давайте разом, щодня, з маленьких дрібниць, будувати ту країну, за яку наші солдати зараз воюють. Захищаючи нас і даючи час зробити наші міста гарними,  а Україну – європейською.

Людмила Туровська, депутат Рівненської міської ради

Коментарі

Це особистий блог. Заведи собі, зареєструйся і пиши. Розумієш різницю між блогом і журналістськими матеріалами?

не бачу "на правах реклами",тому сподіваюсь,що не менше 12тис,як заявляв Дюг:))))))))))))))))))

мляяя..шо б вже з"їла,шо б не пі...ла..хоча,до до екзаменів по математиці підготувала мене гарно:))

Це на ваша революція. Таких як ви потрібно люструвати в першу чергу! Адже свої статки Ви заробили саме при режимі Януковича. Тому Європейську країну ми збудуємо, але без вас брехунів, котрі змінюють своє забарвлення залежно від влади. До того ж, немає нічого зручнішого, аніж відмивати бруд та піаритись на сторінках власної ж жовтої газетенки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.