Внутрішня війна, яку ми поки що програємо

Війна на два фронти. Наші солдати воюють з росією, ми солдатам допомагаємо. Всє ясно і зрозуміло. Тут – тил, там – фронт. І вперед до перемоги. Але якщо на цьому фронті ми ще боремося, то другий фронт – ми програємо. Ми збираємо для батальйонів рівненських солдатів майже півмільйона гривень, купуємо форму, взяття, амуніцію, рації, тепловізори і автівки, а тим часом обласна влада не може витратити 2,5 мільйони гривень, а міська навіть не думає, як допомогти солдатам. Про міноборони взалі мовчу, ми збираємо кошти на власні картки, а депутаті розповідають нам про складність рахунків, тендерів. Ми довозимо іменні посилки до солдатів, військомат від посилок відхрещується. Волонтери визволяють полонених, а влада тільки засідає з терористами і так далі. Ми збираємо гроші на тепловізори, а уряд не може навіть втримати курс гривні. Тому тепловізори та все інше для армії дорожчає. Ми ремонтуємо техніку, а генерали підставляють її під російські гради. Ми збираємо теплі речі для військових, а генерали розказують, що в армії все є, а єті валатьори фігньой знімаються…
Словом, щоб ми не робили для перемоги на одному фронті, на внутрішньому нас підставляють скрізь. Я не кричу "все пропало", "всіх розстріляти". Ми просто намагаємось бути корисними для держави, нації та свого краю, намагаємось врятувати хоч декілька життів. Солдати воюють вже 7 місяць, а ми волонтеримо вже 5 місяць. П'ятий, а думали що це не довго буде. 
Головне поки хлопці воюють, ми допомагаємо, а держава тим часом не міняється. Люди змінюється, а держава – ні.
Якщо чиновники не допомагають армії, то може вони реформують країну? Та де там? Зміцнюють енергонезалежність від Росії? Та де там? Не зробили нічого. 
Казнокради досі тримаються посад і хочуть далі наживатися, але так не може бути. Їх треба змінювати на нових, а нових на ще новіших. Доти доки не оберемо нормальних і відповідальних. 
Того я двома руками за похід у владу, комбатів, волонтерів, громадських активістів та журналістів. Можете їх критикувати, мішати з гімном, рецензувати їхні погляди… і таке інше. Що вже всіх регіоналів вигнали? Хай балотуються і оновлюють владу, оновлюють країну. Тільки так, і ніяк інакше. Крок за кроком. Вони підуть в перших рядах. І певно що скомпрометують себе і занапастять свою кар’єру. Але стануть цеглинками оновлення влади. 
А далі мають бути другі шеренги, треті.. Ми маємо всіма силами дати змогу стати депутатами, працівниками виконавчої влади здібним волонтерам, солдатам АТО, успішним громадським активістам. В наступ мають піти всі хороші тиловики, разом у командній грі. Інакше ніяк. Або ми всі разом з ними витягнемо країну з тієї дупи, або всім "гайки". Ми мусимо це зробити
Я не йду в депутати і в політики. Хоч багато йде. Зараз не час, наразі є важливіші справи. Може потім стане трохи легше, щоб викроїти час на щось крім роботи, родини і волонтерства. Можливо, потім треба буде переключитись на остогидле слово "політика". Забезпечимо армію, будемо по-волонтерськи чистити місцеве самоврядування, різні галузі народного господарства. Всі разом своїми руками. Блін, ми БТР і танки піднімаємо, хіба не організуємо тепло в оселях, розвиток бізнесу, оновлення комуналки. Ми всі, рівняни, зможемо! За ці чотири місяці я познайомився з сотнями чудових людей, фахівців. Вони знають як це робити. І вони вірять в себе! Головне політиканів у нашу справу не пускати. 
Але поки не час. Йде зима… і солдатам знову треба все! Тільки в зимовому виконанні.

Хочете допомогти солдатам?
Гривня:
Карта Приватбанк 4149 6258 0447 6834 Дюг Юрій Олександрович
Долари:
beneficiary: diuh yurii
account: 6762462680551501
bank of beneficiary: PRIVATBANK swift code: PBANUA2X
intermediary bank: JP MORGAN CHASE BANK swift code: CHASUS33
correspondent account: 0011000080
IBAN: UA873052990006762462680551501
Євро:
beneficiary: diuh yurii
account: 6762462680551774
bank of beneficiary: PRIVATBANK swift code: PBANUA2X
intermediary bank: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany
swift code: COBADEFF
correspondent account: 400886700401
iban: UA883052990006762462680551774

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.