А жителі Рівненщини не хочуть жити по-новому

Пані та панове, вітаю. Цього тижня мене здивувало це повідомлення http://rv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/165235.html

Схожі історії пам’ятаю іще по своїй службі в податковій міліції. Пригадую, що якось упіймали такого шахрая на Чернігівщині, засудили, але він навіть із в’язниці примудрявся своїм промислом займатися.

Свіже повідомлення мене здивувало тим, що після Майдану, після Революції, думав, ми всі стали іншими. Але виявляється не всі українці готові жити по-новому… До речі, рецепт подолання коруції від Президента – громадяни не дають, а чиновники не беруть.

Дивно мені, що ошуканому підприємцю простіше було заплатити, ніж знайти контакти нашої внутрішньої безпеки чи «гарячої лінії» на сайті http://rv.sfs.gov.ua/

4000 грн віддати шахраю! Це ж можна було бронежилет купити за ці гроші! Ми тут із колегами регулярно складаємося коштами, щоб допомогти нашим воякам… Досі не можу осягнути.

Певно маю іще раз наголосити, що податкові органи зміняються. У всій країні. Зміни я уже почав впроваджувати і на Рівненщині. І, зокрема, щоб не було схожих випадків, я розпочав вести блог і спілкування через соціальні мережі – http://facebook.com/dmytro.zaitsev http://vk.com/dmytro.zaitsev

Можете писати на таку адресу dmytro.zaitsev.rivne@gmail.com 

До речі, коли з колегою обговорювали цей випадок, то виникла думка, що це могло бути штучно зроблено для розхитування ситуації у західних областях, для дискредитації нинішньої влади. Не прихильник теорій змов, але не відкидаю – може бути і таке. Окупанти зараз будуть використовувати всі можливості. На Українській правді читав, що Путін поставив задачу своїм «яструбам», щоб у наступному році зробити все і повалити чинну владу. Думаю, їм це не вдасться – ми переможемо!

Отож, зберігайте спокій спокій і в разі чого телефонуйте, пишіть листи та повідомлення у соц.мережі. Вдягайтесь тепліше і купіть собі вітамін С :)

Коментарі

Скільки він вам платить ???? Якого милого ви друкуєте його ???!!!!

хто ж,тобі правду скаже?:)))як би було " на правах реклами"-то ,можливо і показали б ,якусь квитанцію..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.