ХОВАТИСЯ ЗА ПОЛІТИЧНИМИ БРЕНДАМИ ЧИ АСОЦІЮВАТИСЯ З РЕАЛЬНО ЗРОБЛЕНИМИ СПРАВАМИ?

Сьогодні політичне життя набуває ознак минулого,це показує ряд фактів,які існують в політичній системі:

1.Виборчі списки багатьох політичних партій формуються за принципом: « кум-сват-брат-водій-секретарка» І т .д.;

2.Створення партій «під вождя»,який диктує,що робити і навколо якого крутяться політичні процеси;

3.Не бажання політиків робити на державу,а працювати,виключно,на піар,телевізійні картинки і,як показує досвід,мильна бульбашка з часом лопає….

Держава котиться назад.

Заручниками цього всього стають прості люди,які роблячи революції вірять і мають надію,що життя стане кращим. Але,як завжди, виходить  – революцію починають ідеалісти,роблять - романтики,а використовують - негідники. Негідниками в даній ситуації є політики,які на емоціях очолили повстання, після того забули про людей,граються в обіцянки та говорять про картинки красивого майбутнього. Говорять те,про що хочуть чути люди. Йде час не тільки війни з окупантом,а й інформаційна  війна,яка полягає в тому, хто краще з політиків справляється в красномовстві.

 Зміна ж системи настає в діях,реальних кроках,реформах для побудови нової сильної держави. Зараз йде виборчий процес і тепер,як ніколи,потрібно думати і приймати рішення з чого обирати:

- красиву телевізійну картинку;

- продуману піар-технологію;

- обман гречкою…цукром;

- гучними гаслами……або ж інше.

А інше,це мабуть,бачення того як правильно швидко, якісно зробити кроки до побудови європейської економічно-потужної держави,де громадяни будуть захищені та буде віра,що вони не залишені на одинці зі своїми проблемами. Українці-розумна нація і саме зараз потрібно думати як і кого ми «заведемо в парламент» і з кого потім потрібно буде питати,кого залишати  і кого « викидати за борт» політики. А ставку потрібно робити на дієвих політиків,які здатні робити реформи, а не займатися « словоблудієм». Громадяни зневірені в політиках,тому настав час доказувати свою політичну спроможність  та відновлювати віру шляхом справ на благо рідної України.

Коментарі

масовець зробив багато: людей на антимайдан збирав, був правою рукою губанова і вільно собі так керував визначеною йому частиною регіоналів. яке АТО? він же сепаратист на українській землі

PS Чи знає пан Богдан, маючи чотири освіти, з них три вищі;)))) , про що я пишу.?Напевно, знає. Але робить те саме (займається популізмом), за що критикує? Чи ліва рука не знає що робить права? Але чи для досягнення "мети" всі методи виправдані? Лохи "схавають"?

"Сьогодні політичне життя набуває ознак минулого" Так, а тому що є суцільне намагання змінити зміст не міняючи форму. А форма - це економічна система, в якій діють свої, не залежні від волі людини економічні закони. Дана система передбачає глибоке розшарування суспільства. Допоки це буде існувати завжди буде спокуса прорватися в прошарок багатих, тобо будь-якими методами працювати "на себе" Проаналізуйте, чи не до цього зводяться наведені факти в статті. Питання, а що ж робити?Єдине, що реально можна, щонайбільше відділити бізнес від влади. Немає на 99% чесного бізнесу в Україні. Тобто дуже багата людина вже є нечесною, апріорі.Саме з цих позицій потрібно підходити до вибору.

Богдан Масовець???? А що ви зробили для нашої країни??? Окрім цих оповіданнь??))) Що??? Дайте факти??? Може ви на АТО??? Може ви допогли у війні? (докази ??) Може на майдані щось робили (докази??) Може сплачували податки та зробили рабочі місця??? Що Ви зробили??? Відповідь??? А блакати та писати всі можуть((((

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.