"Копняки" виборчим суб'єктам

Хто уже тільки не копав кандидатів у народні депутати та партії - і на сайтах, і на кухнях, і у тролейбусах, і на ринку... Я теж хочу! Маю час і нахнення :)

Святослав Євтушенко, вибори 2014

Обговорили ми в одній закритій спільноті з колегами політтехнологами і політконсультантами з усієї України "сєй крєатів" і вирішили, що кандидат завчасно почав себе готувати до ініціативи свідомих громадян #вбак котра останнім часом шириться Україною...

вибори 2014

Щось мені мало віриться, що виборця вдасться обманіпулювати...  ІМХО - якось "по-дєбільному" намагається зіграти на великому відсотку підтримки вступу до НАТО у західній частині країні партія, лідерка якої у 2008 році, не засудила агресію Хуйла у Грузії - відео, де вона міло хіхікає поруч із Хуйлом, шукайте самі - тут не буде, щоб юлєботи не кричали у коментах, що їх "мочать".

Юрій Вознюк народний депутат

"Спасібо Кеп" :) Прям Америку відкрили :) Правий сєктор вирішив припинити розпинати младєнцев і переключитися на нардепа? :)

вибори 2014, регіонали, Опозиційний блок Партія регіонів

Народ не обманиш... Дальній сітілайт також помальований. Бачив нещодавно - конструкції уже відмили. Але реноме "ригам" наврядчи вдасться відновити за допомогою ганчірки.

комбат Капінос, вибори 2014, Микола Капінос

Один мій товариш сказав би із приводу цієї наліпки: "Заговнілі такую ідєю!" QR-коди? "Нє, нє слишал". А от та частина виборців, на яку ця агітаційно-пропагандистська продукція спрямована, не лише чула, а дуже добре вміє користуватися смартфоном...

Вадим Павлюк, вибори 2014

Офігєнська перевага кандидата, прям одразу виділився з-поміж майже двох десятків претендентів...

Ознайомтеся із моїми фотоблогами:

http://rivnephoto.tumblr.com

http://zhitomirphoto.tumblr.com

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.