Ми вже не бидло? Побачимо 26 жовтня

Наше життя саме дає нам підказки, щоб ми могли обійти небезпеку. Потрібно просто помічати ці підказки, враховувати, аналізувати і не повторювати помилки. Сьогодні випадково, а мооже й ні, наткнувся на одну дрібницю. І здалось, що це не просто дрібниця, а чергова підказка. Підказка для того, щоб не повторити минулі помилки і зробити правильний крок.

Знайшов в архіві своєї стрічки оцей ролик. Тоді у 2012 році влада Януковича здавалась непохитою і майже вічною. А ті хто зробили цей ролик зздавались "камікадзе". Ні, не такими як Арсеній Яценюк, а реальними смертниками, які здавалось втратили відчуття страху. Одному з них диктатор казав в обличчя при свідках: "Я вам не завидую!". 

Та рівно через два роки після виходу цього ролика диктатор Янукович втік з країни. Власне тоді в 2012 році, подібні сплески журрналістського спротиву, як виявилось, були першими симптомами революції. Але ще раз добре послухайте і подивіться це відео. 

Подивіться, задумайтесь і зробіть висновки. Це відео не втратило своєї актуальності ще й сьогодні. Особливо зараз, тоді, коли до виборів в парламент залишаються лічені дні. Сподуваюсь... Дуже хочу вірити в те, що цього разу ми все зробимо правильно і не наступимо на старі граблі. І в нашій славній Україні будуть державні діячі, а де політикати з гостро вираженою клептоманією.

Ми ж правда більше не дамо нікому стати диктатором? Бо диктаторами не народжуються - ними стають через нашу безпечність і мовчазну згоду. Ми з вами вже не бидло. Прав да ж?...

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.