Починаємо готувати нову революцію!

Я знайшов себе. Ні, у мене не роздвоєння особистості і я не збожеволів. Зараз поясню, що я маю наувазі.

Два роки тому ми задумали створити сайт чесних новин "ВСЕ". Рушійною ідеєю нашої команди була проста фраза: "Наш ворог Янукович, а наше завдання не допустити його до влади ще раз". І ми почали війну. Свою маленьку війну в інтернет-просторі Рівного і Рівненщини. Переконаний, що малесеньку хворостинку в полум'я революції поклала й команда нашого сайту. Ми боролись.

Боролись як могли. З хабарництвом в садочках, зі свавіллям чиновників, брехливістю політиків. 

Коли розгорілась революція ми полізли в її гущавину. Виловлювали автобуси з тітушками. Кілька сивих волосин додалось тоді, коли наші журналістки Оля і Віта затусувались в автобус антимайдану і вже їхали на Київ. Чудом витягнули їх звідти. Блок-пости, барикади, провокації, захоплення, сутички, перехоплення ввешників з інших міст, цілодобові чергування... Ми жили і не думали коли востаннє їли і чи були вдома. Ми зустрічали тіла перших загиблих і ридали....

Янукович втік... Ми досягли того, заради чого створювали сайт. По інерції ми працювали далі. Захоплення Криму, війна... Це все було важливо, але не було мети. Я сам почав працювати якось за інерцією. Не вистачало... Чогось не вистачало. Це тривало до сьогодні )))

Лампочка пального в баку загорілась на під'їзді до автозаправки WOG. Поки оператор возився з картками і заправляв мою машину, пішов поблукати магазином. Нічого не шукав, просто щоб зайняти кілька хвилин і не стовбичити перед прилавком.

На стійці побачив диск "Музична сотня". Проект "Остання барикада" випустив серію дисків з музикою нашої революції, а підприємливі бізнесмени продають і частину грошей віддають на потреби солдат котрі воюють на сході. Але мова не про те. Один диск купив, бо давно не оновлював аудіотеку машини. Диск "От вінта" вже просто дістав (привіт Юрі Журавлю, треба новий 

Перша ж пісня "порвала в шматки", а її слова розставили все на свої місця. "Це час почати все з початку, це час усе змінити...". Виявляється все так просто. Згадав, що мені колись, молодому журналісту це пояснювали і розказували старші, іменитіші колеги. Журналіст має бути революціонером ЗАВЖДИ!!!! Постійно прискіпуватись, критикувати, дратувати і бути незадоволений владою, опозицією і станом справ в країни, області і місті.

Колеги з сайту "ВСЕ", я знайшов нам нового ворога!!!

Наш новий ворог мер, голова облради, голова облдержадміністрації, всі депутати всіх рівнів, всі без виключення чиновники, генерали і правоохоронці. Забудьте слова "партнери", "опоненти", "коментатори". Вони вороги і винні!

Чиновники-корупціонери винні в тому, що крадуть гроші з бюджету і тому вони наші вороги. А якщо не крадуть, то винні в тому, що не працюють і дозволяють красти іншим. Працюють? Тоді винні в тому, що недостатньо сильно люблять Україну. Для чого "достатньо"? Для того, щоб наше місто було найкращим в області, щоб область була найкращою в країні, а Україна найбагатшою, найсильнішою у світі. 

Ми маємо готувати нову революцію. Ми маємо готувати її постійно. А влада, чиновники і політики мають працювати так, щоб відвернути новий революційний вибух. Ми з ними по різні сторони барикади. Так має бути ЗАВЖДИ. І хай не чекають поблажок у критиці. Ми починаємо готувати нову революцію - пощади не буде нікому. Зрозумійте, ми інакше не можемо )))

P.S. Дякую Господу за підказку, а авторам проекту і АЗС за її втілення. Поїхали!!!!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.