Не наступіть на граблі, рівняни

Уже за декілька днів будемо обирати народних депутатів. Дуже мені хочеться, щоб до рівнян нарешті дійшло, що не треба наступати на ті самі граблі. Не треба обирати кандидатів за їхніми агітаційними матеріалами, у яких обіцяють що вони зроблять.

Оцінювати кандидатів треба за їхніми діями. Наприклад, уже можна спитати в одного з кандидатів, який є депутатом Рівненської міської ради, що він для громади зробив – і хай правду розкаже хто насправді завод збудував.

Порівняно з іншими виборчими кампаніями, ця кампанія дуже коротка. І серед кандидатів багато військових – у попередні роки в парламент йшли спортсмени, артисти. Також дуже забагато, як для воєнного часу в країні, білбордів. Особливо біло-червоних президентського блоку.

І є в цій кампанії нелогічності: Олег Осуховський говорить, що у них є домовленість на вищих партійних щаблях, на рівні партійних лідерів про те, що його підтримує Блок Петра Порошенка і партія УДАР. Але тоді для чого використовує символіку Блоку його конкурент Олег Червонюк?

Іще скажу про кандидата від Батьківщини Миколу Капіноса – він є достойним опонентом іншим кандидатам. Люди цікавляться запитують чи місцевий, рівненський. Кажуть, що не треба нам більше львівських. Отож іще раз хочу повторитися: сподіваюсь, що рівняни знову не наступатимуть на граблі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.