Перший «пілотний» пішов

Пані і панове, можете привітати мене і Державну фіскальну службу у Рівненській області. Учора відбувся перший регіональний форум «ДФС+». Про цей захід я розповідав у попередньому блозі. Були у Демидівці.

Особисто я задоволений – хоч гарячих дискусій, обговорень із платниками податків та представниками бізнесу не вийшло, але ми познайомилися. І розпочали діалог. Думаю, вони зрозуміли, що проблеми і питання фермерів чи дрібних підприємців Демидівщини для мене так само важливі, як і «Рівнеазоту» чи Рівненської атомної електростанції.

А ще я я почув позитивні відгуки про роботу начальника податкової інспекції, зокрема від селищного голови Демидівки Михайла Яремчука.

Іще один «плюс». Представники Демидівської райадміністрації розповіли чого не вистачає району, говорили про консервний завод, який би добре було розширити, про потребу у сховищах вирощеної продукції. Сподіваюсь, що підприємці, які були на зустрічі, зметикнуть, поміркують-порахують і можливо і не треба шукати району закордонних чи інвесторів із інших областей. Тобто наш форум став ще і площадкою, де зустрічаються всі особи, зацікавлені у розвитку краю.

Я озучив ідею про те, що з нами – з фіскальною службою – можна радитися стосовно нового бізнесу. Подумаємо як зробити так, щоб підприємці виконували зобов’язання перед Україною, і щоб у них було більше можливостей для розвитку нового починання.

Отож, перший пішов. Наступного тижня їдемо в інші райони.

P.S. Важливо – обов’язково маєте піти голосувати у неділю 26.10. Не буду багато чого казати – пам’ятайте: це треба! Чи буде суперхолодно, чи сніг чи дощ, чи +50 градусів – треба встати з дивана і піти. 

Коментарі

Враховуючи, що в Демидівці концентрація начальників та чиновників на душу населення перевищує всі розумні межі, обдарованого керівництва ви не дочекаєтесь))

Зайцев. Net ))))
Пане що на фотокартці, ви щось вживаєте ?

ну, поїсти люблю і чай пити також :) а що?

А не казали у Демидівці, як новий голова РДА, до обіду курить в себе в кабінеті, а після 14:00 іде займатися своїм бізнесом і своїми питаннями ?
Не казали , що такої бездарноі влади в районі ще не було ???
Зайцев перестань піаритися ....

Точно можу сказати, що о 14:00 у четвер у нас розпочався форум і голова РДА сидів і спілкувався зі мною та підприємцями і вирішував справи району

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.