Задача №2 – навантажити свободного нардепа роботою

Судячи з результату виборів по 152 округу мені не вдалося уберегти рівнян від граблів. Добре, що взагалі сходили проголосувати, задачу №1 виконали.

Отож, буду думати, що рівняни вирішили дати другий шанс переможцю нарешті виконати свої попередні обіцянки.

Наприклад, відродити футбольну команду – цей вид спорту нардепу рідний. Або для початку зробити нормальний сучасний стадіон.

Сподіваюсь, виборці, які за нього голосували (хоча кого зі знайомих не питаю, то всі кажуть, що за нього не голосували), зможуть добитися того, що свободний мажоритарник буде хоча б час від часу вживу з’являтися у Рівному, а не на рекламних площинах.

Думаю його бійцівські якості, які він уже не один раз демонстрував у парламенті, можуть стати у нагоді тим рівнянам, що живуть у будинку на декілька помешкань на вулиці Пушкіна, 7. Вони борються проти свавілля свого сусіда, який незаконно влаштував перепланування, зробив замість квартири кав’ярню, випікає там булки. І все це діло кришують працівники з будівлі навпроти, які ходять туди пити каву, тому підприємливий сусід відбувається тільки штрафами. Думаю колишньому члену комітету парламенту по боротьбі із організованою злочинністю та корупцією буде легко вивести на чисту воду цю ситуацію.

Вірю в кращі наміри тих, хто голосував за кандидата-переможця. А всім рівнянам хочу дати пораду – відтепер треба постійно навантажувати роботою цього свободного нардепа, контролювати виконання наших задач. Законотворчість це добре, але ми з вами хочемо комфортно жити у сучасному європейському місті.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.