Здивуємо підприємців Рівненщинии. Приємно

Пані і панове, вітаю. Продовжую займатися кадровими питаннями у структурі Державної фіскальної служби у Рівненській області. Наразі вирішую питання стосовно начальників районних інспекцій.

Ленінській принцип про те, що кухарка може керувати країною мені ніколи не подобався. І для нашої служби, на яку сьогодні покладена велика відповідальність по наповненню бюджетів, він однозначно не підходить. Саме тому я вирішив звернути увагу на професіоналів у середині податкових органів, на керівників середньої ланки, які по суті завжди і тягнули всю роботу, які є професіоналами, але які через усілякі дурні квотні принципи, різноманітні причини не допускалися або ж через те, що не могли чи не знали як зайти до начальника в кабінет і в результаті не мали можливості скористатися соціальним ліфтом.

Думаю, що приємно здивуються підприємці Гощі, Дубровиці – даємо дорогу молодим. Наразі виникло питання по Млинову – хочу уже на наступному тижні організувати там регіональний форум «ДФС+», щоб почути думку громади.

Насамкінець хочу наголосити: не чекайте надшвидких змін. Але процес запущено, він невідворотний, ми робимо крок за кроком. Давайте мені інформацію, висловлюйтеся, коментуйте – це важливо.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.