«Пореченков - дивно цілісна натура: і людина г..вно, і актор г..вно, і кулеметник г..вно і як "преса" не відбувся»

Останнім часом все частіше згадуються слова радянського та російського письменника, публіциста та поета О.І. Солженіцина не про росіян, а про ту частину населення РФ, яка не тільки бажає смерті, а і активно діє для знищення українського народу та нації кацапів: «Нет в мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормлённый пропагандой нацизма, этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей - либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать, убивать, за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы - звери. Лютые, кровожадные, но... смертные.»  

30 жовтня розгорівся скандал, пов’язаний з Михайлом Пореченковим, який стріляв по українським військовим на українській території. Вчинок останнього здивував його тепер вже бувших прихильників в Україні.

 У всіх фільмах Пореченков грає крутих парубків – тих, які одним махом розправляються з шахраями, бандитами, ворогами в стилі Джона Рембо або героїв Стівена Сігала. Проте, кіношного геройства Пореченкову завжди не вистачало:  так, у 2008 році Михайло їздив «постріляти по ворогах» до Південної Осетії, а в жовтні 2014 відвідав і Донецьк з тією ж метою.

Вчинок Пореченкова вже засудили не тільки всі розсудливі українці – російский союз журналістів обурений фактом, що Пореченков стріляв в українців, будучи одягненим у форму з написом «Преса» (по-перше, до преси Пореченков не має анінайменшого відношення, а по-друге, якщо «Преса» стріляє, значить, в неї можна стріляти у відповідь – і російським журналістам тепер загрожує серйозна небезпека).

Здавалося б, приїдь Пореченков, як інші вірні посіпаки Путіна – представити свою «творчість», покрасуватися перед телекамерами – і все. Його вже б носили в Росії на руках. Але Міші цього виявилося мало – все ж він не якийсь там Кобзон, а «найкрутіший парубок в Росії». Якому закортілося захотілося постріляти по «укропу».

СБУ справедливо порушила кримінальне провадження за фактом участі Пореченкова в терористичній організації на території України, варто чекати також візових санкцій відносно актора з боку США та ЄС.

Дивує інше – позиція більшості росіян, які схвалюють вчинок Пореченкова.

У країні, де процвітає «рашизм» і шовінізм, багато хто рахує Макаревича, який виступив перед дітьми біженців, «зрадником і пособником фашизму», а Пореченкова, який разом з терористами стріляв по військових у чужій країні – мало не героєм.

До речі, і сам Пореченков, і інші представники «культури» - Валерія, Охлобистін, Задорнов, щиро вважають, що владу захопила «хунта», яка гнобить права всіх, окрім націоналістів і праворадикалів. Це свідчить не лише про добре проведене Путіним промивання мізків, але і не дуже високий інтелект згаданих діячів «культури».

Як би там не було, нового Джона Рембо із Пореченкова не вийшло – ні на экрані, ні в реальному житті.

Краще всього охарактеризував Михайла Пореченкова один з користувачів Facebook, якого процитував Аркадій Бабченко: «Пореченков - дивно цілісна натура: і людина г..вно, і актор г..вно, і кулеметник г..вно і як "преса" не відбувся».

Хоча, Пореченков, якщо дивитися по результату, зробив корисну справу - розкрив людям очі. Він наочно показав всьому світу суть моменту, а він такий: для РФшних знаменитостей вже нормально виїжджати в окуповані території сусідньої країни на "сафарі", щоб для розваги стріляти в її захисників.

Коментарі

Ваша ссылка на Солженицына фуфломицын! Этого он не писал, но этот бред используется на всех свидомитских ресурсах. Вы рассчитываете на тех кто не берет в руки книги, а поглощает то дерьмо, которым вы тут щедро поливаете. Люди читайте умные книги! Знание - это сила!

Для "правда" ми то читаємо книги і у нас є доступ до різних джерел на відміну від вас - москалики )))) Вам як Ху..ло скаже так ви безмозглі і думаєте. IP 93.123.232.219 - це російський IP. видно заробітчанин-троль. сиди там на своїх сайтах, а наші ЗМІ при всіх їх мінусах на багато правдивіші за ваші кацапстанські

Кстати, про ещё одно животное - Охлобыстина (фу, блин, даже писать противно) - так лучше покажите вот это:
http://sprotyv.info/ru/news/3358-ukrainofob-ohlobystin-gospitalizirovan-...
Типично для ватника, ужраться до белочки, и начинают мерещиться "укропо-фошЫзды"

Вы как всегда. Оригинальная фраза про гавно была на русском языке, так и привели бы её не русском. А не "процитував". Ну убого оно звучит на мове, честное слово.
А Пореченков - редкое гавно. Хотя, возможно, в прилагательном я ошибся.

автору - треба було не ставити крапки в слові гівно. хоча гівно воно і з крапками гівно. до речі а чому на сайті так мало матеріаліа для боротьби з тою кацапською пропагандою? шановні журналісти, вам і вигадувати, на відміну від рос. рупорів, нічого не треба. матеріалу повно

Рембо) Півень інкубаторський)
хоч хтось почав валити на кацапів
ато Лайфньюз одне всюди і "Укропи" - мальчиши-плохіши

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.