Ковалець, дайте дорогу незаплямованим!

Уже пару днів збираюся розповісти вам про те, як на власні очі «занурився» у конфлікт рівненської «Самопоміч». Якщо б писав одразу після зустрічі, які відбулася між активістами (партійцями?) у суботу у готелі Мир, то було би багато букв. А так розкажу вам суть.

Компанія декількох бізнесменів на чолі з Ігорем Ковальцем (навіть не виключаю, що вони партнери по бізнесу, може деякі з них) вирішили спішно легалізуватися, показати свої обличчя. (Я чомусь проасоціював це із так званими виборами так званих ЛНР і ДНР). Проте зробили це доволі невміло. Хотіли запудрити мізки активістам, які попрацювали на результат партії, відволікаючи їх від політики в партії «Об’єднання Самопоміч» проектами у громадській організації «Самопоміч».

Однак не на тих напали – люди давно інші, вони розуміють, що зараз треба брати владу у свої руки, і партія Садового хороший соціальний ліфт. Тому розумію розчарування активістів із Костополя, які хотіли на зустрічі почути конкретику стосовно партії, бо їх уже спробували пошити в дурні створивши районну організацію «забувши» про них, але яким презентували проекти, які віддаляли їх від бажаного.

У сухому залишку бачу таке: компашка Ковалець і Ко, у якої виросли крила від високого результату партії на виборах (бо запит суспільства присутній, і він переважає їхні потуги стосовно роздавання газеток і агітації), вирішили влаштувати мєждусобойчик і прихватизувати політичну частину бренду «Самопоміч на Рівненщині». Проте у них нічого не вийде, бо це механізм дореволюційної епохи, українці, рівняни змінилися. Я, до речі, в Самопомочі не розчарувався, бо ідеї близькі. Але з мудаками не хочу мати справи – тому активізуюсь, як тільки їх не стане у цьому об’єднанні.

PS До речі, хай Ковалець і іже с нім доведуть, що справді готові бути новими і як політики на Заході, котрі, втрапивши у скандал, йдуть з посад, самоусунуться і дадуть дорогу незаплямованим...

 

Ознайомтеся із моїми фотоблогами:

http://rivnephoto.tumblr.com

http://zhitomirphoto.tumblr.com

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.