Іще раз про Морган Феніче

Пані і панове, вітаю. Іще раз хочу повернутися до актуального питання цього тижня. Мова про ТОВ «Морган Феніче», яке розміщене в Квасилові на якому виробляють м’які меблі, працівники якого приходили до нас у фіскальну службу стосовно повернення ПДВ.

Навіщо була потрібна вистава біля нашої адмінбудівлі я не розумію – адже ще минулого тижня я персонально зустрічався з інвесторами і порадив, яким чином діяти стосовно повернення ПДВ. Поговорили ми добре, мені здалося, що американці мене зрозуміли.

Також мені здалося, що ми порозумілися з безпосереднім керівництвом підприємства, коли до пізньої ночі обговорювали питання у моєму кабінеті у переддень акції (вівторок 11 листопада).

Я пояснював їм, що рішення про повернення підприємству ПДВ у сумі більше 100.000 грн ухвалюється у Києві. Також говорив, що я і мої колеги зробили максимум, зважаючи на наші повноваження – швидко підготували потрібні документи, надіслали їх у столицю, я написав декілька листів, особисто просив керівника посприяти у цьому питанні. (Усе це мені у середу 12 листопада довелося вчергове пояснювати і працівникам підприємства).

Саме тому я не розумію навіщо була вистава під нашими вікнами. Навіщо було створювати соціальну напругу на фоні непростої загальної ситуації в країні? Чи керівникам підприємства треба було перекласти на когось відповідальність?

Мені, як людині, котра прийшла на посаду із бізнесу, також не зрозуміла позиція керівників, які в діяльності підприємства розраховують тільки на повернення ПДВ і не думають про обігові кошти, про кредитування тощо.

Уже вкотре «Морган Феніче» декларує збитковість – але ж бізнес створюється для того, щоб одержувати прибутки, інакше навіщо такий бізнес. І створювати такий бізнес план, щоб люди потім не запитували у начальника фіскальної служби що їм робити із їхніми кредитами, як їм жити без зарплати – звідки мені знати відповіді, я ж не керую їхнім підприємством.

До речі, мені дуже цікаво – а що би працівники робили, якщо проблеми із поверненням ПДВ не існувало (наприклад, інвестор вирішив таким чином одразу вивести вкладений ним капітал – от одразу взяв і забрав всю суму), але їм все одно не виплачували зарплати?

Хочу підвести риску – над питанням продовжую працювати, вчора (четвер 13 листопада) особисто спілкувався щодо «Морган Феніче» з головою Державної фіскальної служби України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.