Я тебе люблю (замальовка)

Ранок. Вітер з дощем. Опале листя. Сирість. Вона, закутавшись шарфом, поспішно вибігла з квартири. Маршрутка. Купа пенсіонерів, які невідомо куди поспішають з самого ранку. В навушниках грають улюблені «Three Days Grace» «Because of you my mind is always racing…». Вона намагається не думати про те, що хтось наступив їй на ногу і продовжує стояти так вже більше 5ти хвилин. Вона їде на зустріч з НИМ. 
Він стоїть на зупинці в тоненькій курточці. В руках невеличкий букет польових квітів – ромашки, волошки і маки. «Як важко дістати їх в таку погоду, - подумав він, - але ж вона так їх любить!» Він готується дещо сказати їй. Думав про це всю ніч. І зараз продовжує думати, підбирати слова, конструювати діалог. 
Вона побачила його з вікна та одразу посміхнулася. Акуратно розштовхуючи стурбованих пенсіонерів намагається вибратися з пекельного автобуса. Вдається їй це не одразу, тому з маршрутки виходить стурбована та дещо зла. 
Закоханий погляд. Поцілунок. Сплетіння рук. Тепер вони разом. 
Дорогою до парку вирішили зайти в магазин. 
«Ти щось будеш?»
«Щастя», - ще досі злісним голосом відкидує вона.
«Так я вже тут…», - відповідає він і змушує її посміхатися.
Нарешті дісталися парку.  Він вже встиг викурити  дві цигарки, а так і не насмілився сказати їй те, що хотів. Говорили про політику, вибори, ситуацію в країні. Обсудили усіх друзів. Подискутували про фільми. Ось вже й по третю тягне.
«Знаєш, а ти не гарна», раптом пронизує тишу.
«Що?», - здивованим голосом запитує вона. 
«Мені подобається твоя внутрішня краса…», - хоче пояснити він, але вона його вже не чує. Ображена як з гаряча підірвалася з лавки й пішла. 
За півгодини він її знайшов. В тому ж парку. Спробував продовжити розмову. 
«Розумієш, я не це мав на увазі. Просто я не бігаю за красою. Мені не потрібно бачити тебе щодня у короткій спідниці, на підборах, з шикарною зачіскою і макіяжем. Ти подобаєшся мені такою, яка ти є!»
«Я пам’ятаю твої слова, - перебиває вона, - я пам’ятаю! Ти сказав, що я некрасива…»
Сльози здавлюють горло. Їй вже тяжко говорити. Але вона продовжує кричати. 
Він вже всоте вибачився. Вже всоте намагається пояснити їй ЩО він мав на увазі. Намагаючись перебити її крики, він тихо промовляє «Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ». Вона ніби не чує, продовжує далі кричати. А він ще раз голосніше «Я тебе люблю». 
Тиша. 
Вона не знає, що сказати. Він теж. Адже це вперше він говорить їй таке. А вона взагалі ніколи в житті не чула таких слів від жодного хлопця. 
Вона міцно його обійняла. Тепер він спокійно зміг все пояснити їй. 
«Я їхав до тебе, щоб сказати це тобі. Цілу ніч думав, як зробити це краще. З самого ранку підбирав слова і намагався вимовити. А тут ти образилася, навіть не дослухавши мене. Тепер ти розумієш? Ти потрібна мені така,яка є. Я люблю тебе»
 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.