Якщо наймаєте, то і контролюйте!

Є у Рівному в мікрорайоні Ювілейному парк. І в тому парку неподалік будинку культури розміщений фонтан. Минулого року я ініціював питання, щоб міська влада виділила кошти на його відновлення. Тоді за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища виконали робіт на 212.945 грн. (це сума разом із проектно-кошторисною документацією, усілякими наглядами).

Минулоріч і почали відновлення. Тоді у свій день народження я разом з усіма вичищав фонтан, готували будівельний майданчик. Потім приїжджав, дивився, просив хлопців зробити по-людськи…

Рік минув і тепер чаша фонтану виглядає так, ніби за ним років п’ять-сім ніхто не доглядав, лицювальна плитка повибивалася. І зауважте – тільки рік минув!

От у яку Європу ми рухаємося?! Ну якщо вже Управління капітального будівництва наймає підрядника для роботи, то має й контролювати якість. От хто тепер відновить лицювання чаші фонтану, на яке дивлюсь із болем, бо шкода і своїх зусиль, і коштів громади Рівного?!

Зараз довкола фонтану мостять плитку (це ще виділених 245.000 грн, профінансовано 83.300 грн.) і міським чиновникам немає діла до того як працюють. Тому час від часу і їжджу дивитися, бо я у себе на окрузі точно буду контролювати, мені є до цього діло.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.