Тримайтеся – нас розхитують!

Пані і панове, вітаю. Останнім часом стає «гарячіше», не лише на сході нашої країни. У нас на Рівненщині мало того, що більшає випадків шахрайства, коли зловмисники, наприклад, представлялися податківцями і видурювали гроші у підприємців. Тепер податкові органи у переліку державних установ, які «заміновують» телефонні терористи.

Моя думка – певні сили переключили свою увагу, намагаються дестабілізувати ситуацію на Рівненщині, розхитати наш край, а загалом і всю Україну. Агресору треба підживлювати багаття пропаганди, треба видавати нові сюжети. Продовжувати задурювати розум чимось «свіженьким», бо Правим сектором уже не злякаєш. Агресор окрім інформаційної війни та бойових дій, які є неуспішними для нього, вирішив розпочати ще й соціально-економічну війну всередині України.

Чому було обрано саме Рівненщину для спроб реалізації цих брудних задумів – абсолютно точно важко сказати. Думаю тому, що наш край колись «засвітився» Сашком Білим, образ якого активно експлуатували (та й досі це роблять) пропагандисти ворога.

До всього останнім часом ми все більше серед західних областей привертаємо до себе увагу – нещодавня масова бійка молодиків у гуртожитку (я бачив як цю інформацію підхопили російські сайти), акція працівників підприємства Морган Феніче біля стін нашого Головного управління, хоча напередодні ми здається домовилися з керівництвом.

Також висвітлювалася (точнішим буде слово викривлялася) подія переходу церковної громади УПЦ МП під юрисдикцію Київського патріархату. Упевнений, що скоро іще побачимо як пропагандисти використають і нашу свіжу подію (яка справді є історичною) – підписання меморандуму церковниками різних православних конфесій про об’єднання.

Що маємо робити в умовах посиленого інтересу з боку агресора та його маріонеток? Зберігати спокій. А ще думати до того як взяти участь у мітингу чи акції або у масових заходах – подумати чи це не провокація, яким чином це може відбитися на нашій Рівненщині, чи не використає ворог ситуацію задля досягнення своїх бридких цілей. Усе просто – погасити емоції, зробити сім вдохів-видохів, а потім увімкнути мозок і зважити аргументи. Наразі час більше думати про інтереси Рівненщини, а не свої власні.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.