Рівненські нардепи у Верховній Раді України - VIII скликання

Нічого серйозного в цьому блозі ви не прочитаєте. Тут буде всього кілька речень і кілька фото.

У нас в редакції сайту є таке поняття - "чергування". Це коли всі сплять, відпочивають, байдикують і ходять за покупками по магазинах (у кого звісно є гроші), а ти сидиш за комп'ютером і шукаєш в інформаційному просторі новини. Щоб читачі сайту, та їх частина, які так само, як і ми "хворі на голову" і "інформаційно залежні", мали що почитати.

От саме на чергуванні, блукаючи лабіринтами Інтернету почав проглядати фото з відкриття новообраної Верховної Ради. Цікава справа, я вам скажу... Тут можна побачити і зрозуміти те, що залишилось за кадром інформаційних повідомлень і аналітичних матеріалів. 

Який вираз обличчя у Юлі, коли вона дивиться на Петю. І як взяла "руки в боки" Таня, дивлячись на раду знизу, а не з балкону преси. Які вирази облич в комбатів "Донбасу", "Дніпра" і Діми Яроша. Тут всі емоції і суть української політики.

Ну й звісно цікаво: "як там наші депутати...". Щоправда пролиставши фоторепортажі на основних інтернет-ресурсах знайшов тільки чотирьох нардепув, котрі представлятимуть Рівненщину в новому парламенті. 

Депутати від "Народного фронту" Вадим Сидорчук і Юрій Вознюк отримали свої депутатські місця в центральній частині сесійної зали. 

Їх стрімка політична кар'єра розпочалась з місцевих виборів 2010 року. Тоді Вадим Сидорчук став депутатом Рівненської облради, а Юрій Вознюк - Рівненської міськради. Обоє пройшли за списками тодішньої команди Арсенія Яценюка "Фронт змін".

У 2012 році, так само як і на нинішніх виборах, Юрій Вознюк став нардепом вигравши вибори на мажоритарному окрузі. А Вадим Сидорчук отримав мандат народного депутата вперше і за списком "Народного фронту".

Потрапив в об'єктиви фотокорів на першому засіданні парламенту й Василь Яніцький. Він став нардепом вигравши вибори на 155-му (поліському) виборчому окрузі на Рівненщині. Яніцький отримав депутатський значок з другої спроби. Вперше балатувався в 2012 році, як самовисуванець, а на позачергових виборах, як кандидат від Блоку Петра Порошенка. 

У Радикальної партії Олега Ляшка були всі шанси мати найстарішого та наймолодшого парламентарів. На роль старійшини претендував Юрій Шухевич. Однак обраний в мажоритарному окрузі на Донбасі Юхим Звягильський виявився на місяць старшим за сина легендарного командира УПА Романа Шухевича.

Наймолодшим же мав стати двадцятип'яти річний Андрій Лозовий. Виходець з Рівного, він зробив стрімку кар'єру в політиці, отримавши №2 в партійному списку Радикальної партії. Але його однопартійка Альона Коошелєва, яка стала нардепом маючи №13 у списку радикалів, молодша за Андрія на цілий рік. 

Іншідепутати від Рівненщини в об'єктиви фотокамер чомусь не потрапили. Але у Сергія Євтушка, Олега Осуховського та Олександра Дехтярчука ще все попереду. Головне, щоб вони розуміли: за ними пильно стежать.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.