«Але ж як їм буде важко!»

Мабуть, як і всі українці, вчора спостерігав за призначенням Кабміну – в режимі онлайн. Особливо цікавило кого ж призначать на так би мовити профільні міністерства – економіки і фінансів. Рішення віддати ці посади іноземцям вважаю суперовим. Перша думка після результатів голосування – дуже правильне рішення. Однак наступна думка – «але ж як їм буде важко!».

Такий крок правильний, оскільки бізнесмен, тим більше закордонний, триматиметься за свою репутацію. Більше того, бізнесмени, які вже прийшли у владу, розуміють, що потрібно шукати, встановлювати баланс. А з іншого боку перед чесним правильним міністром постає серйозний виклик – створити таку ж чесну і правильну вертикаль у своєму відомстві. Дуже сподіваюсь, що їм вистачить сили волі спускатися до найнижчих рівнів для контролю.

Взагалі думаю треба, щоб зараз в Україні у Верховної Ради було бажання змінювати закони, а у виконавців – було бажання їх дотримуватися й виконувати. Сподіваюся, що колись – через якийсь час – в Україні працювати державними службовцями будуть хотіти тільки ті, хто дуже потребує, наприклад, стабільності.

Іноземці у владі – перший хороший крок. Упевнений, що ми рухаємося у правильному напрямку і тому неодмінно переможемо.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.