Бій продовжується!..

Сьогодні натрапив на два відео, на перший погляд не пов’язаних між собою. Однак, на мій погляд, одне – є наслідком іншого.

Минув рік, як в Україні почалась революція і майже рік, як на Майдані розстрілювали протестувальників. Майже рік, як з країни втік диктатор Янукович і Росія вторглась в Україну.

На одному відео відзнято, як снайпери холоднокровно відстрілювали людей "озброєних" дерев’яними і металічними щитами. Тоді загинули десятки патріотів. Від цих кадрів холоне в жилах кров…

На іншому відео з’їзд Партії регіонів 2012 року. Задоволені і усміхнені чиновники вже готуються до анексії чергової порції безмежної влади в країні. Віктор Янукович-молодший розповідає про свої плани. В кадрі за його спиною сидять чиновники, які на той час керували Рівненщиною. У них все було добре: їхні фірми мали щедрі державні замовлення, вони отримували житло куплене за гроші обласного бюджету. Вони відчували себе господарями життя.

Пізніше, вони робитимуть вигляд, що вони не причетні до кривавих подій, а у всьому звинуватять Януковича. Мовляв "ми не знали, що він таке творить, а якби знали – точно були б проти". Але мені чомусь не віриться в їхню щирість. Їх відсунули від влади, яка давала їм все що забажалось. І саме їхні надмірні апетити привели нас до того, що ми сьогодні маємо.

Задайте собі прості питання: звідки в них статки, якщо майже все своє життя вони були на державній службі. Звідки гроші на дорогі шуби, вартістю в кілька зарплат пересічного чиновника? Звідки гроші на квартири і будинки? За що куплені дорогі авто?

Припускаю, що вони ненавидять нас, нашу революцію і наші запитання. Думаю вони донині мріють про реванш. Ми маємо це добре усвідомлювати. Революція не закінчилась і попереду ще багато роботи. Вже коли дописував ці рядки згадав про фінальні слова в одному відомому кліпі: "Бой – продолжаеться!". Пам’ятайте про це…

Коментарі

На даному етапі в області орудує Кирилов, хоче відтяпати діагностичний, по вуха в бурштині, але саме смішне , що цей недоумок періодично дзвонить до депутатів і запитує " ви ж за мене ?", " не голосуйте за мою відставку"

президент засновник партії регіонів і шо з того,хіба це мішало виграти йому вибори в першому турі...

актуально!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.