Заради рівнян всі маємо відкинути політичні амбіції

Моя недавня розповідь про фонтан у нас на Ювілейному (чашу якого неякісно облицювали плиткою), а також персональне смикання міських чиновників дали позитивний результат. Питанням тепер займається особисто міський голова, який уже декілька разів разом зі мною був на цьому об’єкті. Володимир Хомко пообіцяв, що навесні чашу фонтана відремонтують.

Є і ще користь від таких спільних поїздок – міський голова сприйняв мою думку про те, щоб зробити освітлення на алеї, яка проходить через весь парк. Я, до речі, маю ідею встановити у парку декілька лавок.

Наразі дещо переключився на іще один об’єкт – бібліотеку на Соборній 416. Вона знаходиться якраз через дорогу від мого будинку, мої діти ще у неї ходили брати книжки.

Коли поруч почали зводити будинок, то через забиті сваї будівля бібліотеки потріскалася. Із колегами по комісії з виявлення й усунення дефектів виявили, що протікає дах. Його перекрили наново місяць тому, усередині відбуваються ремонтні роботи. Наразі контролюю, щоб якісно зробили ремонт.

Також на контролі тримаю дуже важливе питання питанням «Рівнеазоту», якому урядовці хочуть припинити подачу газу. Упродовж тижня декілька разів зустрічався з працівниками, які живуть на Ювілейному, де живу і я, і де розміщено мій округ.

Більше 4,500 працівників (а якщо з іхніми сім'ями, то і всі 10.000 рівнян) стали заручниками ситуації, яку створив і власник підприємства, і нинішній уряд. Підприємство зараз змушують купувати газ по захмарним цінам, що зробить виробництво дорожчим або взагалі невигідним і тоді це призведе до соціальної проблеми. «Рівнеазот» не тільки містообразуюче підприємство, яке платить у міський бюджет гроші, воно іще важливе тим, що Рівне зав'язане на очисні споруди Азоту.

Питання дуже гостре і важливе - навіть на сесії облради нещодавно ухвалили рішення про звернення до Президента і Прем'єр-Міністра - тому я закликаю всім відкинути будь-яку політику і подбати про питання життєзабезпечення всього міста. Якщо буде треба, то будемо організовувати акції. Із колегами шукаємо виходу з цієї ситуації…

P.S. До речі, запросили у програму «Точка зору» – хто ще не бачив подивіться розмову  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.