Не забувайте приміряти роль Святого Миколая

Готуючись зробити свято Миколая для дітей у Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина», подумав от про що – нам у такі складні часи, коли в країні триває війна, коли сильно «занедужала» економіка, не можна забувати про благодійність і меценатство.

Я зараз маю на увазі не допомогу нашим військовим, нашій армії вцілому – зупинятися у цьому напрямку однозначно не можна, треба продовжувати. До речі, мене радує, що на нещодавньому благодійному аукціоні мій лот – футбольний м’яч із автографами ветеранів київського «Динамо» придбали за 2600 грн, які витратять на забезпечення наших хлопців.

Нам усім потрібно знаходити сили і можливості для того, щоб продовжувати підтримувати сиріт, дітей із обмеженими можливостями, талановитих дітей, пенсіонерів, різноманітні заклади, що опікуються інвалідами – список можна продовжити до кінця сторінки. Хоч якби не було зараз важко, але потрібно докладати зусиль і в цьому напрямку, щоб потім, коли нарешті завершиться війна, коли налагодиться економічна й політична ситуація, ми не вимушені були рятувати у спішному порядку цей напрямок, котрий уже почав «провисати».

Тому, вітаю вас із днем Святого Миколая, бажаю нам усім здоров’я, сил витримати випробовування, мирного неба над нашою головою, і закликаю кожного приміряти на себе роль цього нашого Українського Діда Мороза/Санта Клауса.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.