Рівненський "золотий совок"

"Диявол – в дрібницях" - так здається кажуть. Саме зауважуючи дрібниці, можна побачити істину суть речей. Коли наприклад чиновник на дорогому позашляховику говорить про брак коштів в бюджеті. Або молодесенький прокурор в брендовому костюмі і з золотими запонками розмірковує про справедливість.

Нещодавно в кабінеті одного знайомого побачив привітання міського голови Рівного Володимира Хомка з Днем народження. Ну нічого такого, здавалося б, привітав мер міста важливу людину у рівненській громаді. Звичайний вияв уваги та поваги. Але маленька деталь.

Це привітання не листівка, а ексклюзивно надруковане привітання міського голови Володимира Хомка. При чому на дуже дорогому рифленому папері (доводилось працювати з поліграфією – знаю). На якому золотим тисненням нанесений герб міста, посада та власне прізвище самого міського голови.

Як з’ясувалось пізніше, такими привітальними листами керівник міста вітає депутатів, чиновників та впливових рівненських бізнесменів. І от тут виникає відразу питання: за чий рахунок надруковані привітання? Щось мені підказує, що в бюджетній бухгалтерії цей рядок витрат значиться, як "канцелярські витрати". Чи може щось схоже.

Загалом ви можете сказати, що там не така вже й велика сума. Але ж чи варто навіть невелику суму грошей витрачати на власне марнославство? Особливо в той час, як в бюджеті насправді не вистачає коштів на найнеобхідніші витрати. Взагалі ці всі привітання-грамоти пережиток совкового минулого. А як хочете когось привітати, візьміть листівку, їх зараз є широкий вибір. Щоправда там немає посади і прізвища віддрукованих в золоті…

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.