Кращий вибір рівненського футболу

Відсьогодні з футболом на Рівненщині буде тільки краще. Адже на позачерговій конференції Рівненської обласної федерації футболу головою обрали Олексія Хахльова (73 голосів “за” із 73 можливих).

Найкращий вибір. Упевнений, не тому що обрали мого друга. Знаю як він фанатично любить футбол. Сам грає щотижня (іноді по два-три рази), іноді по декілька годин.

Олексій Хахльов, Рівненська обласна Федерація футболу

Навіть передвиборча кампанія не була поважною причиною припинити грати.

Плюс до цього Олексій є ефективним менеджером - у молодому віці підняв і зробив прибутковим велике підприємство. До всього у нього є потрібні контакти, а також розуміння як діяти - раджу ознайомитися із програмою.

Саме тому і думаю, що футбол Рівненщини, знову має шанс для змін на краще. Однак, треба застерегти прихильників цієї гри від улюблених граблів українців - обрали керівників/владу, сідаємо на дивані й чекаємо коли ж буде добре. Впрягайтеся і робіть! Бо один у полі не воїн, один у полі фермер.

Іще одне. Сподіваюсь у попереднього голови Михайла Кривка вистачить, насамперед, клепки і він не буде влаштовувати цирки з невизнанням правочинності позачергової конференції, не буде розповідати, що він мовляв “лєгітімний”.. Ой, не накличте, Михайле, на себе долю Віті Ростовського… Будьте чоловіком - майте мужність визнати що вас не хочуть, що ваш кредит довіри уже давно в мінусах.

Коментарі

О, тепер кривошеєв хрін піде в армію, хахльов велике цабе в обл., став, відмаже навіть від повної мобілізації ...

Дякую за коментарі - поржав :)

Олексію цього разу Ви перевершили самого себе, такої відвертої ДЖИНСИ (перепрошую за caps lock) я давно не зустрічав.

Ще один жо..о лиз.....

а це що за деятель пише,кривко потужный чел,а ти писака лизун

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.