Хомко готує черговий земельний хабар?

Міський голова і далі намагається діяти як сорока-ворона з відомої дитячої казки. З міською землею він обходиться приблизно так: «Тому дам, тому дам, а тому на дам».

З якогось доброго дива міська влада практично задарма може віддати в оренду півгектара землі в центрі міста на вулиці, яка колись називалась Директорська. Таку назву вона мала мабуть через те, що проживали там виключно партійні бонзи та директори підприємств. Сьогодні це вулиця 16 Липня і вона дотепер вважається однією з кращих в Рівному.

На чергову сесію Рівненської міської ради з ініціативи міського голови Володимира Хомка вноситься проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки на вул. 16 Липня» для Управління СБУ у Рівненській області.

Міський голова намагається руками депутатів міської ради «протягнути» цей проект рішення через сесію. І якщо громадськість не відреагує на такі ганебні ініціативи міської влади та не висловить свого категоричного заперечення то цей проект швидше за все буде підтриманий. 

З одного боку – це вільна земельна ділянка, яка може бути надана у використання державній, комунальній чи бюджетній установі без аукціону. А СБУ підпадає під цю категорію ідеально для міського голови. Вивільнилась ця ділянка більш ніж дивним способом – старий будинок на тому місті колись давно згорів, з міфічним «Міленіумом» не склалось, як це було зрозуміло одразу, обшарпана безкоштовна автомобільна стоянка була більше про людське око, як то кажуть. Її ніхто не охороняв, і бажаючих лишати там автомобілі було не надто багато.

Про ласу ділянку в центрі міста  давно точились розмови, що її навмисне для когось притримують. Але так відверто і цинічно на очах в усього міста віддати її через сумнівну схему раніше не наважувалися.

Постійні волання представників міської влади про відсутність коштів у бюджеті на вирішення ряду комунальних проблем рівнян нашій організації доводилось чути неодноразово. То чому ж не провести конкурс інвестиційних проектів по цій земельній ділянці і не продати її на аукціоні? Адже коштує вона мільйони гривень.

Ніхто ж не проти, щоб СБУ побудувало чи отримало квартири для своїх працівників. Але ж не обов’язково щоб це було в самісінькому центрі міста. Для цього можна знайти землю і в інших районах міста. А в центрі потрібно будувати щось корисне і потрібне для усіх мешканців.

Прокуратура вже побудувалась? Хто відповідатиме за оборудку з ділянкою на Толстого, яка рясно поросла травою і пустує вже восьмий рік? І подібних випадків дерибану землі в місті безліч.

А міському голові очевидно не хочеться наповнювати міський бюджет через прозорі процедури. Можливо має якийсь грішок перед спецслужбою, якщо хоче руками депутатів дати хабара силовикам?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.