Відтворена епоха князів Острозьких

Нарешті завершилася робота над виставкою яку задумав ще влітку, на виставці Irena Pogorzelska Ірини Погоржельської в дубенському замку князів Острозьких. Але самих костюмів для "грандіозності" подачі було замало, тому підключив і інших своїх друзів, які щось вже напрацювали для відтворення епохи князів Острозьких. 

Jurij Nikitin  Юрій Нікітін вже біля тридцяти років пише портрети князів Острозьких, оформляє книги присвяченні Острогу і князям, тільки портретів Гашки у нього вже написано три живописних і декілька графічних. А останні портрети Василя-Костянтина та Костянтина Івановича Острозьких взагалі вийшли чудово!!! Під час написання копії з портрету князя Костянтина Івановича я помітив схожість в манері з Лукасом Кранохом Старшим і тому спробую написати стосовно цього статтю)).
Звичайно що в першу чергу звернувся до Август Вольский, ювеліра з міста Славута, який вже багато виготовив ювелірних прикрас, нагород та багато років створює шахи, в яких фігури замінені князями Острозькими. Першу річ яку створив Август була медаль князя Василя-Костянтина яка залишилася в одному екземплярі в Ермітажі. Коли я з пропозицією відтворити цю медаль по фото, звертався до інших ювелірів, то всі відмовлялися в зв'язку із складністю роботи. Август довго не думаючи сказав: "якщо це вже хтось виготовляв то і я зможу" і зробив.Та ж сама ситуація з сином Августа - Артемом Вольським, до якого я звернувся щоб той відтворив грати із просічного металу в стилі 16 ст, зараз грати прикрашають галерею Острозької академії. 
Різьбяр Олег Сидорук із села Бродів вже багато років реставрує і відтворює меблі любої епохи і любої складності. Колись, ще в 90-х, якщо замовляв Олегу щось вирізати з дерева, потрібно було довго пояснювати, малювати на папері щоб щось вийшло, то вже протягом десяти років кращого спеціаліста який так добре розуміє стилістику будь якої епохи складно знайти. Йому достатньо сказати що треба виготовити комод в стилі "ренесанс" і вже розумієш що все буде виконано якісно і стилістично відповідно епосі.
Окремо хотілося б подякувати Олександру Фурманюку за те що дозволив виставити експонати зі своєї колекції і надав транспорт для перевезення цих важких, виготовлених Олегом з дуба, експонатів:)
Також хотілося б подякувати Larisa Shumakova за виготовлення сценічних костюмів танцюристам, князю і каштеляну:)

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.