8 березня все ще бродить привид по Європі – привид Клари Цеткін.

 

Єврейське свято - день погромів і убивств  - веселе свято «Пурим». Воно ж «Міжнародний жіночий дня 8 Березня» – свято повій,  та чим пов’язано  8 березня з 23 лютим - колишнім «Днем захисника вітчизни».

Можливо ця стаття не сподобається багатьом представницям прекрасної статі, але провести подібне дослідження було б корисним навіть для того, щоб знати чи варто вітати чоловікам своїх коханих у Міжнародний жіночий день. Я підозрюю, що для багатьох чоловіків з’явиться нагода не лише не витрачати зайвих грошей на подарунки, але й надасть можливість не працювати на кухні в той один день в році, до якого ми вже звикли за десятиліття «совєтської» влади.

 Пурим або Гамана – єврейське національне свято. Іноді воно припадає на 8 березня (за старим стилем  23 лютого). Це не є релігійне свято (про це, до речі, говориться і в «Єврейській енциклопедії»). Єврейка Естер(Есфір) за посередництвом єврея Мордехая увійшла в гарем царя, стала його улюбленою наложницею. Довідавшись про задуми царського радника Амана (Оман), посприяла єврейському повстанню, під час якого протягом однієї ночі було вбито близько 75 000 осіб неєврейського походження у всьому царстві.«І позабивали вони між своїми ненависниками сімдесят і п'ять тисяч» ("Книга Есфірі 8-11").

Перський цар дозволив євреям «винищити, убити людей всіх народів, що у ворожнечі з ними, дітей і дружин, і маєтки їхні розграбувати» (Книга Есфірі, 8 -11). І два дні, за підтримки царських вояків, «іудеї били усіх ворогів своїх, і винищували, і діяли з ворогами по своїй волі» (Книга Есфірі, 8 -11).  День погромів і убивств став «веселим святом Пурим». Це – єдине свято у євреїв, коли дозволяється євреям напитися до такого стану, щоб вони не могли відрізнити обличчя ворога від обличчя друга. По-друге, Аману - першому заступнику царя - за те, що він хотів знищити євреїв, відрізали вуха, а його самого повісили.  Традиційна страва на свято — оменташі (ументаші; їдиш המנטאַשן‎, озней амана на івриті) «вуха Амана» — трикутне печиво.

Також відбувається ритуальне побиття «Гамана» - перевдягнутого чоловіка. Колись для цього запрошували (інколи брали насильно) не юдея (гоя), якого у п'яному стані могли забити до смерті.

Інше походження свята 8 Березня, яке так приховувала «совєтська» пропаганда - маніфестації феміністок, основну масу з яких складали повії. У 1895 році 8 березня  повії Чикаго вийшли на демонстрацію з вимогою виплатити матросам зарплату. В останніх просто не було грошей, щоб розплатитися із представницями найдавнішої професії. Через рік, 8 березня  1896 році  те ж саме відбулося і в Нью-Йорку. Тоді тисячі американок висипали на Манхеттен, стукаючи в порожні каструлі. Вимагали рівності з чоловіками насамперед в оплаті праці. Втім деякі джерела, назвемо їх «злі язики», стверджують, що серед нью–йоркських емансіпе теж переважали проститутки.

В наступні роки жіночі  демонстрації часто приурочувалися цьому дню. Так, 8 березня 1908 року в Нью-Йорку 15 000 жінок вийшли на демонстрацію, вимагаючи підвищення зарплатні та надання їм виборчого права. Для закріплення традиції, рішенням Соціалістичної партії США (28 лютого 1909) і Соціалістичного Інтернаціоналу (1910, Копенгаген, з ініціативи німецької революціонерки, єврейки Клари Цеткін) день 8 березня було проголошено Міжнародним жіночим днем. Як би там не було, але стенограма промови Клари Цеткін не збереглася в аналах історії (а швидше, просто не велася), відтак ніхто не може напевно сказати, чим керувалася провідниця феміністичного руху, пропонуючи 8 березня як дату Міжнародного жіночого дня.

Це стало причиною для проголошення дати 8 березня Міжнародним жіночим днем в СРСР. Суть свята полягала в тому, щоб акцентувати увагу на особливому місці жінки в боротьбі за „щасливе комуністичне завтра”, виділивши для неї аж цілий день. «Совєтська» влада забезпечила цю рівність тим, що дала жінці в руки лопату, відбійний молоток, посадила на трактори – зробивши з неї тяглову робочу силу, відібравши від жінки традиційну функцію – берегині сімейного затишку, жіночність, материнське щастя, одним словом – забрали те, що було даровано їй Богом.

В 20-х роках ХХ ст. радянська влада вирішила зробити жінку надбанням пролетаріату (спільною власністю всіх чоловіків). Інститут сім’ї оголошувався нісенітницею, а жінки отримували державну допомогу у розмірі 200 рублів за те, що приносили сексуальне задоволення  радянському чоловікові. Зростання рівня розпусти, розповсюдження венеричних захворювань призвело до того, що Сталін своєю постановою повернув шлюб як  «ячейку общества».

Латвійський сейм відмовився офіційно визнати день 8 березня святковою датою. Депутати парламенту вважають, що „в цьому святі відчувається подих комуністичних привидів – Клари Цеткін та Рози Люксембург”.

Відзначення цього жіночого дня, що, як правило, припадає на Великий піст, часто супроводжуються гучними пиятиками та забавами, чим порушуються норми християнської етики і зневажаються релігійні традиції християн. Цивілізований світ на знак поваги й любові до жінок щороку у другу неділю травня відзначає День Матері — після Великодніх свят, в час розквіту весни й наближення сонячного літа.

Оскільки український народ у своїй основі є християнським і належить до сім’ї європейських народів, нав’язане свято 8 Березня є чужим для нас.

У царській Росії уперше жінки консолідувалися на потужну політичну акцію 8 березня ( а за старим стилем — 23 лютого) 1917 року. Після проведення календарної реформи  8 березня опинилося на два тижні вперед . А 23 лютого (дата,  яка виявилася «вакантною») була оголошена  святом  чоловічої половини,  або інакше Днем Червоної армії, повна назва якої  — Робі́тничо-Селя́нська Черво́на А́рмія (РККА або РСЧА)  — загальновживана назва Збройних сил Радянської Росії та СРСР з 1918 по 1946 роки.

Микола Бендюк

 

Коментарі

і тут,пархаті відзначилися двома туберкульозними лесбіянками:))вже всі лохи підняли виторг продавцям квітів?:))такий він маркетинг:))Хтось мені підкаже ,в якій ще державі це вихідний день,крім дніпровсько-київського каганату?про північний маскабадський улус-не варто згадувати.

Олександр Пшеничний:

Щодо 8 березня - ідеологами цього

свята були Р. Люксембург та К. Цеткін,


які офіційно виступали з т.зв. теорією

"стакана води" - тобто, статевий акт, теж

ж саме, що випити стакан води, і

категорично виступали проти сім'ї. Все

рівно, де і з ким. Це цілком в дусі

марксизму (Праця Енгельса -

"Походження сім'ї, приватної власності

і держави". Висновок роботи - держава

- це погано, але державу породила

приватна власність, проти якої

виступають комуністи. А погану

приватну власність породила сім'я.

Таким чином, щоб знищити зло,

потрібно знищити сім'ю. "Только тогда

женщина станет свободной, когда она

сразу после рождения ребенка сможет

его отдать в специальный приют".

Якщо пам'ятаєте радянську історію -

більшовистський переворот, декрет № 2

про мир, № 3 про землю. Цікавились,

що таке декрет № 1? Це не були

процедурні питання. Декрет № 1

(мовою оригіналу) "Об упразднении

семьи". Так що ті хто його святкує, в

тому чи іншому степені підтримують ці

ідеї.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.