Рівненські «ларькі»: ЗА і ПРОТИ (Частина 1)

Писати буду просто, не «перегружаючи» статтями законів,правил і т.д. Відразу скажу, що не хочу нікого образити. Ні владу, всіх згадуваних часів, ні підприємців, які універсальними способами заробляють.

Тема Тимчасових споруд на сьогодні, і навчора, і на завтра була і буде дуже актуальна. Адже це простий спосіб почати власну справу. Ну дійсно, не кожен має можливості на будівництво чи купівлю нерухомості.

На наших очах відбулась ціла еволюція “дефіцитності” можливостей втановлення ларьків, вагончиків, коробок...

1 етап - став де хочеш;

2 етап - там не став їх вже багато;

3 етап - хто тобі дозволяв там ставити ?!!!

4 етап - перестаньте ставити!!! Разом з етапом – ніхто“ларьків” не ставить.

Вигляд цих ТС (МАФів) теж змінювався від доархаічних –  ремонт взуття (без образ), до нових франчайзингових, з претензією на фундамент :)). Ми всі знаємо, що саме фундамент і став можливістю для визнання об”єкту нерухомим майном. Для багатьох така маніпуляція і здорожчує “ларьок” у десятки разів.

Крапка у встановленнях ТС була поставленна, якщо не помиляюсь у 2009  році. Крапка називалась – без конкурсу на користування земельною ділянкою ставити будь-що нізя-я-я!!! Всі ми знаємо, що то була не зовсім крапка :), ну в смислі, не зовсім жирна :), і в місті Рівному в тому числі, та не про те мова. Поставили, да й поставили. Живемо ж якось.

Сьогодні є унікальна можливість провести лінію і самим собі сказати, ну з сьогоднішнього дня нізя-я-я. Хто би там не просив :)(багато смайликів, але реально смішно).

Пізно не буває. Задекларувати це мусимо в першу чергу самі собі.Звертаюсь до всіх, адже, чомусь навколо винні чиновники, ну хтось же їх спокушає? А?

На сьогодні в мене є СУМНІВИ (чому є сумніви поясню в наступному пості) стосовно того, який курс обрати в найближчій перспективі розвитку нашого Рідного міста саме в цьому напрямку. 

1. Встановлення муніципальних ТС (прозорі конкурси на оренду, сплата коштів в бюджет міста).

2. Публічна Декларація про те, що місто в перспективі не зацікавлене у встановленні любих “ларьків”, з поступовим зменшенням кількості уже встановлених.

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО. Свої ідеї і пропозиції висмловлюйте на моій сторінці у "Фейсбук".

Коментарі

Не бачу в тексті жодного слова про закриття ларьків. Автор запрошує до діалогу мешканців міста і хоче почути думки як працювати в даному напрямку в майбутньому. До речі не пригадую щоб раніше хтось із місцевих чиновників з кимось радився в соцмережах, більше піддавались на спокуси негідників-підприємців)))))))) Як на мене закривати і зносити існуючі зараз було б неправильно. Це вкладені гроші, джерела доходів сімей власників і працівників. Але щодо встановлення нових то потрібно розробити зрозумілі всім правила. Непогана ідея із муніципальними разом із зупинками наприклад, але чи зможе місто вибрати правильний тип МАФа в конкретному місці під конкретний вид діяльності яким в тому місці буде вигідно займатись - ремонт взуття, преса і форнетті трошки різні тєми і потребують різні ларьки і місця.
Ну і надавати дозволи на встановлення/оренду ларьків-наливайок, як біля ЦУМу, вистачить, але ж: "адже, чомусь навколо винні чиновники, ну хтось же їх спокушає? А?" Руслане, зробіть щоб не спокушались, зараз це не складно ;)

Закриємо ларьки, заборонимо людям працювати на себе - повідриваємо свої торгові центри! Напевно відкрити ларьок дешевше і простіше , ніж будувати магазин чи торгівельний центр.

Якщо почнуть зносити і закривати мафи то я перший буду агітувати активістів на усунення нашої місцевої влади від виконання обовязків як некомпетентної. Краще візьмемося за розслідування відмивання грошей на ремонті доріг.

А хто - це? Руслік Шевчук? Може-він нам допоможе? Чому НІ! Хай виложить свое - резюме!

Не будь барыгой Руслан, хочешь быстрых денег?
Это не уровень зама мера!
Хоча який мер такій і зам)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.