Україна: змінюється/не змінюється?

Останнім часом мене дратують розмови, що "революція пройшла, але нічого не змінюється". Дратують тому, що здебільшого їх говорять "професійні" скиглярі, котрі самі не здатні змінюватись. І не тому що не можуть, а тому що – ліньки. Хоча маю визнати, на самого інколи нападає хандра коли бачу, що темпи змін в країні не такі, які хотілось би бачити. Але ж вони є.

Цього тижня кілька разів довелося їхати маршрутом Рівне-Київ-Рівне. У понеділок в п’ятій ранку залишив знак "Рівне" за спиною і поїхав у напрямку столиці. За компанію – Сергій Штурхецький, журналіст і депутат облради. Їхали швидко, але в межах знаків. Не було ніякого бажання втрачати час і нерви на заповнення протоколів про порушення ПДР. Але в Житомирській області таки попали "на радар". І все через Штурхецького (у всьому і завжди винні депутати), який заговорив мене і я "проспав" знак "населений пункт". Як результат, елегантний помах смугастого жезлу.

Робити нічого: вмикаю правий поворот, паркуюсь на узбіччі, опускаю скло і  чекаю офіцера ДАІ. Підходить, представляється і повідомляє причину зупинки. Після чого з підколкою питає:

– І куди так спішимо?

– В Київ. Це він у всьому винен (показую на Сергія Штурхецького), заговорив мене. Я знаю, що там був знак, але відволікся і прогавив. Пробачте пане офіцере, обіцяю бути уважнішим. З самого ранку за кермом, а тут ще забалакались.

– Уважним треба бути на дорозі Олександровичу – каже ДАІшник переглядаючи мої документи. – Почуваєтесь нормально, спати не хочеться?

– Та ні, все в нормі. Просто заговорився.

Офіцер ще покрутив в руках документи, глянув у салон, кинув погляд на машину.

– Ну добре, їдьте, але будьте уважнішим. Перевищення у вас не таке вже й велике і бачу що ви нормальний (що таке "нормальний" не знаю, а на спідометрі у мене було трохи быльше 90 км/год). Щасливої дороги.

ДАІшник повернув мені документи і пішов до свого авто. А ми з Сергієм рушили далі.

– Видно їм уже не ставлять плани по «касі» і протоколам. От і результат. – припустив Штурхецький.

– Мене "порвало" те, що він запитав, як почуваюсь і чи не хочу спати. Приємно… - сказав я.

До столиці дістались без пригод і в хорошому настрої. На знаки дивився вже уважніше. Якось внутрішньо було соромно, щоб обманути того ДАІшника, який по людськи до нас повтавився.

А ви кажете – нічого не міняється…

Коментарі

не подобаються "чесним" новинам,новини про "зміни на краще",і те,що маріонеток майданутих і шісток журналюшних біля корита,називають своїми іменами:)))труть ті новини ,аж гай шумить:))так легше лохами маніпулювати і гасла волати про гєвалюцію,тіпа гідності і про зміни на краще:))

То,що там з фантазіями на тему:"Жіть стало лучшє,стала вєсєлєй"????:)))))Варто прийняти щось таке,що розширює свідомість?

порадували))) окрім "очепятки" про ліво-правий поворот є ще претензії?

:)))))))))))))))з приводу претензій,щодо змін..1)-не можу поїхати до улюбленого Місхора;2)-на Молодіжному і по селах з"явилось багато нових могил молодих,активних,репродуктивного віку людей;3)-кінця цьому не видно4)-американські(європейські) справжні гроші коштують в три рази дорожче;4)-коли заправляв авто,зміни мабуть помітив,але не написав;5)-платіжки за комуналку ,ще не отримав?????і,так далі,можна до ранку писати про зміни,але після гімняного футболу спати хоцца,тому замість мусора спитаю:"а тобі глашатай місцевого футболу,спати не хоцца,чи в голові виникли нові фантазії про зміни на краще"?:)))))не має краю ідійотизму майданутих маріонеток.........

Олексій "лівий поворот" Кривошеєв - звучить :)))
Як писав з помилками так і пише. Але я напевно ж "професійний" скигляр ?

Кривошеєв, ти уже дістав разом із своїм штурхецьким та ін. під-ми!

зачьотно відлизав:)) і про лівий поворот,в тому ж дусі:))лєвандос,одним словом,Кривошєєв..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.