Рівненські «ларькі»: ЗА і ПРОТИ (Частина 3)

(Закінчення. Продовження. Початок.)

Друга сторона медалі – місто не зацікавлене у встановленні тимчасових споруд (ТС), з поступовим зменшенням існуючих.

Перебуваючи в м. Люблін (Польща) з візитом,на моє прохання було організовано зустріч з заступником головного архітектораміста. Поділившись досвідом у сфері встановлення ТС стає зрозуміло,  Люблін не зацікавлений у встановленні ТС, а також всіма законними способами звужує локації вже розташованих споруд.

Чому?

Люблін пройшов еволюцію від “некрасивих” до“красивих” і знаходиться на етапі – ніяких.

Читайте також: Рівненські «ларькі»: ЗА і ПРОТИ (Частина 1)

Довго не могли зрозуміти моє питиння встановлення “ларька” біля зупинки. Кажуть так у нас же є інформаційне табло про рух транспорту, квиток тут же можна поповнити, навіс від вітру і дощу – будь-ласка, а я їм пиріжки, мобілки, цигарки... Ага! Зрозуміли! Ні не потрібно. Місто вибирає вільні від забудови тротуари і вулиці!

Можливо ми сьогодні почнемо (продовжимо) встановлювати те, що через 5-10 років будемо демонтовувати?

Можливо вже сьогодні обрати шлях вільних вулиць і тротуарів?

Читайте також: Рівненські «ларькі»: ЗА і ПРОТИ (Частина 2)

Від нашого спільного рішення залежить і робота по поступовому зменшенню кількості існуючих ТС. 

Тут два напрямки роботи:

1.    Продовження роботи комісії по знесенню незаконно встановлених ТС. Вкрай необхідне розуміння мешканців в цьому непростому процесі. Адже майже кожне знесення тягне за собою скандал (від - чим мені сім”ю кормить, забезпечтеробочі місця,  до – фізичного спротиву і погроз).  Зрозумійте, на сьогодні демонтують лише “самі незаконні” тобто без документів “ларьки”. Ще нас чекає величезна робота по демонтажу незаконно встановлених гаражів... Нарікань по гаражам, набагато більше ніж по ТС.

2.     Будучи депутатом, через земельну комісію, а в подальшому через сесію немало ТС  “іде” на поновлення договорів оренди землі.  Наша комісія у більшості випадків продовжує термін на 5 років. Строк відносно невеликий, на мою думку той, що дає можливість запитати – чому занедбаний зовнішній вигляд? або чому скарги від мешканців? Виправляйся бо договору не поновимо. ВСЕ таки підприємець до 2008 року, отримав договір і справно платить оренду. Якщо  не поновлювати договори,тоді вже всі!

ЧИ ГРОМАДА МАЄ ІНШУ ДУМКУ? 

Вибірковості в цих підходах бути не може. 

Підкажіть.

ДАВАЙТЕ ОБГОВОРИМО. Свої ідеї і пропозиції висмловлюйте на моій сторінці у "Фейсбук".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.