Що я думаю про рівненський ОПОблок, вибори та Берташа і Ко

Так вже сталось, що коли Опозиційний блок проводив свої збори у Рівному, я був у Польщі. Хоча дуже хотів би побувати на цьому дійстві. Все писатиму нижче, це моя суто людська позиція, як громадянина країні. І вона не має нічого спільного з журналістикою та холоднокровною виваженістю. Це моя суб'єктивна точка зору. Дзвінок телефону. У слухавці голос знайомого, якого знаю давно, а він давно знає коридори влади і команду тих, хто вірно служив Януковичу, називаючи себе "солдатами президента" і "гарантами Конституції на Рівненщині".

 - Льош, ти вже бачив інформацію про… ну про мого колишнього шефа? - якось стривожено запитав голос.

 - Так.

 - І що ти про це думаєш?

- Вони мають або сидіти тихо, або сидіти…

Поясню відразу всім тим, хто в коментарях під цим текстом буде говорити про "стабільність" і "школисадочкибудували". Саме ці люди довели до того, що народ, не витримавши, повстав. Саме ці люди давали рознарядки, де і як фальсифікувати вибори, саме вони використовували адмінресурс. Це під їхнім керівництвом проводились тендери на одні й ті ж, наближені до втаємничених, фірми. Вимивались гроші з бюджету. А кажучи просто – крали!

Ні? Тоді поясніть, як чиновники, які все життя живуть на одну зарплату, можуть будувати собі розкішні будинки і їздити на дорогих авто? Як, наприклад, екс-заступниця Берташа Світлана Сад, котра все своє активно-трудове життя працювала чиновником, раптом відкрила елітний салон із фітнесом, процедурами і басейном? Не знаєте, про який я кажу? На "Північному", навпроти автозаправки "ОККО". Щоправда, право власності там гарно заплутане, вони це вміють.

Нагадаю, як ці бідні люди купили собі квартири і приватизували їх, витративши на це більше півмільйона гривень із обласного бюджету, які насправді мали йти на ремонт басейну в Дубно. Ви це все забули? Тим, хто в день штурму ОДА були в кабінеті Юхименка, нагадав би, які накази намагався дати Берташ своєму першому заступнику по телефону. Думаю, Анатолій Олексійович добре пам'ятає. Але навряд чи зізнається.

Вони хочуть повернутись у владу. Але не для того, щоб навести лад в країні, так як вони це кажуть. Вони хочуть повернутись, щоб помститися за свій переляк. Вони ж насправді думали, що їх посадять чи відберуть віджате та "зароблене" на бюджетних потоках майно. Вони хочуть повернутись і забрати те, що вважають своїм. А тим, хто насмілився подати голос, "дати по морді".

Коли Янукович у 2010 році став президентом, він помстився, посадивши Юлію Тимошенко. Його друзі Колесников та Ахметов помстилися Юрію Луценку. Тепер вони зрозуміли помилку і "трамбуватимуть" по-серйозному.

У них минув переляк, але він лишив рубець, який вони не збираються пробачати. Не знаю, як ви, а я не збираюсь їм пробачати розграбовану країну, бурштинові схеми, війну на Донбасі. Сотні загиблих під час революції і тисячі загиблих на війні – це теж їх "заслуга".

Якось Василь Берташ в інтерв'ю сказав, що готовий їхати на схід і в Крим агітувати за Україну. Збрехав. Так само, як і багато разів – мені особисто і людям навколо.

Я знаю, що у них є шанс повернутись. Так само знаю, що у списку тих, кого треба буде "трамбувати", моє прізвище буде десь у перших номерах. Але мене це мало хвилює, бо зроблю все, щоб їх час не повернувся.

Спитаєте, чому таке обурення зараз? Тому що у них геть немає совісті, якщо навіть після того, що вони зробили з країною, насмілились захотіти повернутись. Честь і порядність – далекі для них поняття. У цьому я вже переконався, прочитавши, що вони хочуть повернутись.

Закінчу свій емоційний текст фразою знайомого грузинського журналіста: "Якщо ви їх (колишніх соратників Януковича – авт.) не побачите за ґратами, то вони потім дивитимуться на вас через приціл".

Коментарі

***

Ні в якому випадку не захищаю "папєредніків". Але ж таке враження, що автор десь майже півтора року тому впав у "летаргічний сон" Шановний, прокидайтеся!!!! Подивіться на курс долара, на ціни, на тарифи -всього не перерерахуєш. І війна всього не спише.

ні,то не сон,то-просто бізнес,за невелику платню:))

По черзі,щодо цього емоційного словесного поносу:))1)-Саме ці люди довели до того, що народ, не витримавши, повстав. -ржунємаху,народ повстав,гєвалюція гідності,за покликом продажного пуштуна:))тобто,зараз,нинішні пархаті дєрьмократи,ще не довели "народ" до повстання,чи всіх незгодних оголошують агентами ФСБ,і за звичними схемами за допомогою тітушок розганять "агентів Кремля",або відправляють у кращий світ:))2)"Саме ці люди давали рознарядки, де і як фальсифікувати вибори, саме вони використовували адмінресурс. Це під їхнім керівництвом проводились тендери на одні й ті ж, наближені до втаємничених, фірми. Вимивались гроші з бюджету. А кажучи просто – крали!:)))щось змінилося з тог часу,як одноразовий вальцман прийшов рулити?:)) 3)-"Тоді поясніть, як чиновники, які все життя живуть на одну зарплату, можуть будувати собі розкішні будинки і їздити на дорогих авто?"-так-так,поясни про нинішніх чиновників,а то "народу" багато чого незрозуміло:))4)"Вони ж насправді думали, що їх посадять чи відберуть віджате та "зароблене" на бюджетних потоках майно."-ніхто їх не збирався ,і не збирається саджати,бо ті шлєппєри і нинішні пархаті наперсточники-однієї крові,і завжди між собою домовляться,а щодо Югіка І Капітельманши-то,просто,особисте,і не більше:))5)-"Сотні загиблих під час революції і тисячі загиблих на війні – це теж їх "заслуга"."-цю заслугу мають в повній мірі розділити пастор коган,фєйсбучний авакян,березновський пристосуванець сірожа пашинський;6)"Я знаю, що у них є шанс повернутись."-і я знаю,і знаю чому,і ти знаєш чому-так чому не пишеш,що їх повернення можливо тільки завдяки ефективній роботі уряду і херанта конституції із "бохаізбраних"?:))7)-"Спитаєте, чому таке обурення зараз? Тому що у них геть немає совісті, якщо навіть після того, що вони зробили з країною"- от,от і хоцца почути відповідь,чому не чути твого обурення про нинішніх пархатих аферистів,які зробили з країною те,що даунбасівським гопнікам і їх місцевим шісткам і в страшному сні не могло приснитися???так,що приватний борзписець відставного зятя того,чиї руки не крали-ваяй ісчьо,виливай свій "праведний гнів" і далі,за помірну плату:)))З приводу мого ставлення до місцевих палєстінскіх папередніків-то,цих сцикливих і тупих злодіїв потрібно за всю їх діяльність на просто люструвати,а лінчувати...

Один бот другому.А я скажу як пересичний вже півтора року яценюк при владі .Якшо Берташ крав то посадітьт а якшо не можете то звільніть Кирилови,Вознюки ,Осуховськи Чугунікови свої місця по доброму.Повстануть нормальні буде дуже пеогано.

Ще раз переконався: злякались щурі Берташа щурі, які пасуться зараз біля владного корита, що булуть гнать їх в три шиї. Люди мають змогу порівнювати коли при владі господарники, а коли розпізд....ї

A слабо берташу і к взяти аркуш паперу А 4 та в лівій колонці написати суму зарплати , яку вони отримали за останні 10 років на різних посадах а в правій колонці в грошовому еквіваленті всі свої статки , провести відкриту прес конференцію для журналістів та громадських актевістів та заявити : Шановний простий народ! Останні 20 років я та моя команда безбожно крала.Після революції гідності хунта забрала в нас таку можливість.Незабаром вибори до місцевих рад. Враховуючи те що я та більшість з моєї команди люстровані та більш не можуть долізти до корита ,прошу Вас простий народ дати мандат довіри ,для того щоб попасти в Ради та далі красти красти та ще раз красти.

Нехай порівняють скільки крали януковичі, а скільки краде хунта і Ко, якщо за декларацією Порошенка -2014 року , то його статки виросли в сім разів! ГАНЬБА ХУНТІ!

А ви бачили декларацію Януковича ? Та він поняття не мав що таке декларація. Розсмішили. Яник всі гроші накрадені тримав налом ,а не в банках.Не пудріть людям мізки .

Всі бачили декларацію Януковича. Це ж з неї всі намагались дізнатися, яке саме видавництво виплачує йому шалені гроші за ненаписану книгу.

Ви з цими "громадськими активістами" на зарплатах замахали як із "геволюціє бідності" досить пустої балачки, робіть щось а не вишиванками хизуєтесь, спиногризи. Йому не слабо і не раз писалось: стільки того зроблено, те побудовано те поремонтовано і так само його команді, скільки вони себе вклали в розбудуву рівненщини. А що зробив конкретно ти? і твої майдануті очільники? окрім безтолкових, безграмотних рішень патріотичного характеру. Де ремонт доріг, де школи будуються де садочки відкривають? де лікарні де медичні центри? то тільки і можете "хто не скаче той москаль". Таке враження, що ви з тими москалями за одне бо списуєте на них всю свою безграмотність і безтолковість.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.