Панове депутати, здається, вас "опустили"

Панове депутати, в особливості депутати Рівненської міської ради і міський голово, те, що я напишу нижче, буде для вас образливим. Але це вже ваші справи, бо з пісні слів не викинеш. І днями я дізнався про таку "пісню", від якої на вашому місці почав би маленьку революцію або привселюдно з’їв би депутатський мандат. Сів би біля потрійних рівненських воріт і посипав би голову попелом від сорому. Так от: ви - ніхто і звати вас – ніяк.

Ні, це не моє ставлення до ваших повноважень і важливості у долі міста. Тут ваша роль якраз вкрай важлива. Так про вас думають деякі рівненські бізнесмени і судді після однієї цікавої історії. Нагадаю, минулого року на сесії міської ради розглядалось питання подовження терміну оренди двох земельних ділянок біля базару. Вам тоді телефонували від підприємця чи й сам підприємець, щоб переконати підтримати. Публічно ви будете заперечувати, але ж ви знаєте, що я кажу правду.

Однак у тій історії ви не могли просто погодитись. Навколо тих ділянок вже кілька років йде справжня війна мешканців будинку проти бізнесмена. На стороні мешканців виступила впливовий депутат міської ради. Причина проста – це її виборчий округ, і їй там знову обиратись. Була б ситуація іншою – ви спокійно продовжили б оренду. Навіть не розбираючись у порушеннях і законності. Вам же ж не вперше, правда? Але тут ситуація інша. В народі кажуть: на шпагаті.

Під "дулами" відеокамер ви все-таки відмовили, і справедливість ніби то перемогла. Але це нібито. Я вже писав у матеріалі, як у цій справі почали фальсифікувати документи, маніпулювати суди і з’являтись нові обставини. Врешті-решт міліція навіть розпочала кримінальне провадження за фактом службової недбалості і підробки документів. Але й це вже схоже до… п’ятої точки. Вам плюнули в обличчя.

Днями так звану додаткову угоду, проти якої ви проголосували, зареєстрували у реєстраційній службі. А це означає, що ті дві земельні ділянки передані в оренду тому ж орендарю до 2024 року. І всім начхати, що ви мучились і переживали, як повестись на тій сесії: чи захворіти, чи вийти розмовляти по телефону в момент голосування, послухати бізнесмена чи послухати колегу-депутата. Про мешканців я мовчу. Ви їх слухаєте лише тоді, коли вам вигідно або це може вплинути на рейтинг.

Ті всі ваші муки виявились марними. Бо на ваше рішення наплювали і скористались ним, як зазвичай користуються папером в рулонах у конкретних місцях. Ви нічого не зробите, бо "захисниками інтересів громади" ви є лише за назвою а не за суттю. А депутати – лише за значком.

Так, я розумію, що ви будете ображатись на "дурнуватого Кривошеєва". Шукатимете підтекст у цьому дописі. Ви або ваші помічники напишуть під ним купу різних коментарів і звинуватять у всіх смертних гріхах - від бажання стати депутатом до поїдання немовлят. Але це не має значення. Бо що б ви не робили і як би себе не виправдовували – вас привселюдно опустили. Відтепер будь-який більш-менш серйозний бізнесмен розуміє: йому немає потреби з вами домовлятись. Що б ви не вирішили – він "порішає" свою справу без вашої участі. А це вже для вас прямі фінансові збитки. Вже не кажучи про моральні. Хоча, про що це я?

P.S.: Пікантності ситуації додає один момент. Суддями, завдяки яким віддали міську землю попри рішення міськради, були син і невістка колишніх керівників Рівненської облдержадміністрації, а нині – депутатів обласної ради.

Коментарі

Заказуха 100%.

Від кого і на кого? Чи просто образливо читати?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.