Жіночий алкоголізм – причини в емоціях

Ще зі шкільної парти кожному відомо, що алкоголь погано впливає на здоров’я людини. Часте вживання спиртних напоїв може причинити непоправну шкоду здоров’ю. Жіночий алкоголізм – це біда, яка може вразити кожного, адже жінка швидше може призвичаїтися до чарки, а розлучитися з нею їй набагато важче, ніж чоловікам.

Останні 15-20 років число жінок, які зловживають спиртними напоями збільшилося з 8% до 17%. У співвідношенні з чоловічим алкоголізмом раніше було 1 до 10, а зараз становить 1 до 5, тобто кожен п'ятий із зареєстрованих алкоголіків - жінка! 

Лікувати жіночий алкоголізм набагато важче, ніж чоловічий. Перед початком лікування важливо визначити причину, через яку жінка почала пити. Адже саме від бажання хворого та від причин, які призвели до такого стану й залежать результати лікування.

Жінки набагато емоціональніші за чоловіків. Це означає, що їм набагато важче пережити втрату когось з близьких (розлучення з чоловіком, смерть дітей тощо). Ці ситуації іноді провокують відхід від реальності з допомогою алкоголю. Також жінкам важко переживати самотність. Діти в школі або інституті, чоловік на роботі, вона - домогосподарка, яка багато років тому пожертвувала кар'єрою заради сім'ї. Роки пройшли, молодість вислизає, а якщо ще є підозри, що чоловік знайшов більш молоду… Такі життєві колізії також можуть підштовхувати до пияцтва.

Одна з найпоширеніших причин пияцтва у жінок – проблеми в особистому житті. Успішна бізнес-вумен у якої є все, крім щастя в особистому житті. Така жінка часто шукатиме втіхи у чарці, що з часом може призвести до звички, а згодом перерости у захворювання.  Ці приклади може продовжити кожен. Адже випадків жіночого алкоголізму є вдосталь, тому ці перед очима практично у кожного мешканця нашої країни.

Варто згадати ще й про те, що жіночий алкоголізм набуває молодшого віку. Якщо в кінці 80-х п’яних дівчат на дискотеках майже не було, то сьогодні їх вдосталь. Молоді дівчата мало замислюються над тим, що алкоголь може вкрай зруйнувати їхнє життя.

Говорити про шкоду, яку алкоголь приносить здоров’ю марно, адже ще зі школи кожен знає про це. Просто перед тим, як взяти чарку до рук, варто задуматися про майбутнє. Адже він нас залежить не лише наше життя та здоров’я наших дітей. Жінка – це берегиня. Від того, на скільки тверезо вона буде мислити, залежатиме добробут усієї країни. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.