Як ви човен назвете – так він й попливе!

Бренд міста – що це таке і навіщо воно потрібне зараз? Відповідь: це візитівка, деталь, родзинка яка викладає асоціацію і зацікавленість. По суті це торгова марка чи обгортка в яку загортається сам  продукт з начинкою.

Ви коли не будь задавались питанням з чим асоціюється у людей з інших міст наше Рівне? Проведіть експеримент. Запитайте, коли будете у відрядженні, на відпочинку чи в гостях в іншій області. Можу закластись: у дев’яти з десяти випадків Рівне згадають коли ви назвете ім’я Сашка Білого. Не зачіпаючи контекст загиблого нашого земляка, хай земля йому буде пухом, більше наше місто навряд чи викличе якісь інші асоціації. І це  економічно погано.

Місто, це як підприємство, фірма чи родина (кожен може обрати собі зручнішу аналогію). Тобто має свій, сімейний, бюджет. Це те, що ми заробляємо, а значить і те, що можемо витрачати. Всі 24 роки незалежності бюджет утворювався за принципом: всі надходження на Київ, а звідти вже що дадуть. Виключення складали деякі податки, які сплачувались в місцевий бюджет, однак вони не складали критичної маси. Але ситуація змінюється.

В контексті адміністративно-територіальної реформи, котра стартувала в Україні, більшість податків йтимуть до місцевого бюджету. І так само на бюджет міста й ляжуть багато видатків, які раніше фінансувались з держбюджету. Простіше кажучи: місту доведеться розраховувати лише на ті гроші, які ми зможемо самі заробити.

Що потрібно для того, щоб були надходження? Люди, які сплачуватимуть податки, люди, які витрачатимуть гроші у нашому місті, підприємства, які тут приноситимуть прибуток. Скажемо чесно: поки що Рівне навряд чи можна назвати промисловим, індустріальним чи туристичним центром. Хоча потенціал є в кожному з названих напрямків. Але про нас і наш потенціал мало знають. Значить – потрібно розказати світові про нас.

Рівне одне з найкомфортніших міст для життя в Україні. Я нічого не придумую – це дані авторитетного соціологічного дослідження. Рівне має багату історичну спадщину. А навколо нашого міста багато історичних пам’яток здатних привернути увагу туристів. Окрім того Рівне має вдале географічне розташування і це дає неабиякий торгово-логістичний потенціал. Цей перелік можна ще довго продовжувати.

Тепер це все треба гарно запакувати і "продати" світові. Так, саме продати, зробити привабливим для інвестування. Тоді у нас буде розвинена інфраструктура, промисловість і туризм. До нас привезуть вкладати і витрачати тут гроші. Сплачені у вигляді податків вони наповнять міський бюджету. А значить будуть гроші на зарплати комунальникам, медикам і вчителям. Будуть гроші на ремонт доріг і створення сучасної інфраструктури. І багато ще на що…

З чого я почав? Так, давайте створимо бренд Рівного, який приверну увагу і зацікавить інвесторів. Для цього не треба грошей. Потрібно "увімкнути" голову і прикласти трохи зусиль для того, щоб у світі почули про Рівне і полюбили його хоча б наполовину так, як любимо його ми з вами.

Бренд – це важливо. Бо як казав в одному відомому мультфільмі капітан: "Як ви човен назвете – так він й попливе".

Коментарі

Тількі лузер розповідає про брендбук! Сам його ніколи не робивши! Ці проплачені лузери нам заважають! Творити країну.

А хто це такий - Руслан Шевчук? А? А що він ? Де працюе? Що зробив в своему житті? І чому його публікують? Це якась нова зірка Рівного?

А що, для того, щоб опублікуватися і висловити свою точку зору необхідно бути не просто пересічним громадянином, а обов"язково зіркою? Активної громадянської позиції не досить?;)))) А тепер по суті. Перед тим, як зробити Рівне привабливим для світу, потрібно його зробити привабливим для рівнян. Не буду перераховути, за що ми місто "любимо".Світ не обдуриш штучними брендами:)))

Активної громадянської позиції не досить?;)))) Ні не досить! Зайдіть в общагу Водніка - та публікуйте що скажуть студенти)))
зробити Рівне привабливим для світу - зробіть хто заважае?
Так ні Р.Шевчук це людина хумка та починае - умничать)))
А що зробив вже для міста В куманді хумка? Дешовый пиар! И дешовый журналюга! Как обычно для сайта такого уровня! Ведь хозяин сайта честно заработал деньги на хухотель и сайт!))) Одним миром мазанные! Вор на воре вором погоняет!!!

Ай як не гарно, яка не вихована людина. Бренд має бути, ми ж рухаємось в Європу

Твой бренд-"дебил"

шевчук, краще б ти допомагав бійцям ато, а не в чистенькому костюмчику весь такий чудовий займався модернізацією міста. Розкажи бійцю на передовій про бренд міста чи родичам загиблого, вони ж подивляться на тебе як на дурня. Не на часі це питання! Якщо хочеш модернізувати місто - доклади зусиль щоб на вул Ст Бандери не було потопу під час дощу чи щоб з міста зникли ці позорні старі тролейбуси - такий прикладів безліч, а ти бумаготворчестом займаєшся. Вознюк також нещодавно кричав, щоб кольори прапора місцями поміняли

Бренд - це жити чесно, принаймні на 90% творити, а на 10 мути, (хоч так, а не навпаки)...
Бренд - це не робити з державноі роботи бізнес...
Бренд - це коли віддаєшся тому що робиш задля громади, якщо назвався таким, а не спершу кишеня, а потім, якщо залишиться то і щось крапнути для черні...
Бренд - це коли не соромно за діячів, які не ховаютьсяза формальними лже фоазами "державний інтерес" і дерибанять все що можна і не можна, а непокладаючи рук створюють умови не наближеним напівшахраям, а справжнім творцям чогось позитивного, корисного, популярного, очікуваного, креативного і так далі)))

Для чего придумывать бренд? Молодой человек, вам нечем заняться, а только статьи писать на сайты? Посмотрите как ищут и привлекают инвесторов другие области. и у них это отлично получается! Зайдите на сайт Львовской облдержадминистрации и посмотрите чем действительно надо заниматься и как они работают в этом направлении! За последних полгода там проведена колоссальная работа , организованы встречи с представителями многих стран. Люди действительно работают! Учитесь! А статьи писать - это пустая трата времени!

До "гостя"- Якщо ви знаєте як приходьте і показуйте. А бренд, це частина плану по модернізації міста. Бренд це місця де можна пофотографуватись, це місця куди можна привезти людей, що приїхали з іншого міста. А що можна показати зараз??? Як охарактеризувати наше місто? З чим воно асоціюється??? На ці питання і має відповідати створення брендбуку.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.