Гопак на граблях

Я зараз буду зовсім не толерантний і суб’єктивний. Сьогоднішнє голосування щодо кандидатур від Рівненської обласної ради в комісію з нагляду за роботою поліції – це дно. Рішення обласних депутатів продемонстрували, що принципи відкритості, справедливості і демократичності - не більше, ніж словесні декорації для публічних виступів. Насправді ж, як і раніше, процвітає кулуарщина, кумізм і договорняки.

Пам’ятаєте, кого призначали на владні посади у часи Януковича? Правильно – вихідців із Донбасу. Так хотілось диктатору: щоб всюди були свої. Так було до нього, коли Київські вулиці наповнювали дорогі авто з Дніпропетровськими, Донецькими, а тепер Вінницькими номерами. Так було і, на жаль, є в нашій країні.

Те ж відбувалось і на Рівненщині. Екс-голова облдержадміністрації і головний "регіонал" Василь Берташ був родом із Рокитнівського району. Ставши біля керма області, він швидко почав розставляти своїх на посади. Часто ці "свої" були з його рідної Рокитнівщини. Це нас, тодішніх революціонерів, обурювало. Ми кричали: "Ганьба!" і боролись, як могли. Аж до повстання проти диктатора Януковича та його посіпак на місцях. Відтоді пройшло всього два роки, і нещодавно обрана уже нібито демократична влада повторює всі дії та принципи "регіоналів". Це якщо в загальному.

А тепер у деталях. Сьогодні депутати Рівненської обласної ради обирали двох представників громадськості до комісії, котра має наглядати за роботою новоствореної поліції. Якихось серйозних важелів впливу ця комісія не матиме, але ж зможе бути трохи ближче до поліційних справ. Відтак, суспільство отримає більше можливостей знати, чим живуть нові правоохоронці.

Серед 19 претендентів були журналістки Інна Білецька, Оксана Юрченко та громадська активістка Ліана Діновська. Багатьом у сесійній залі ці чарівні пані добряче залили сала за шкуру своїми матеріалами та активністю. Але, здавалось, на першому місці - інтереси громади і реформ? Х*я!!! На першому місці власні інтереси.

У комісію обрали інших. І, можливо, вони навіть непогані хлопці. Але головна їх перевага – вони зі Здолбунова. Так само, як і нинішній голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук. Підтримували його на виборах та прийшли "захищати" від журналістів. Тепер їм віддячили за послуги керівникові області?

Знаєте, у мене складається враження, що нашій владі пороблено. Доки на них немає депутатських значків – адекватні люди. Як тільки всідаються в крісла – перетворюються на тих, хто сидів у цих кріслах до них. І зовсім не роблять висновків, влаштовуючи черговий гопак на граблях попередників.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.