Жити, мріяти, подорожувати

У мене, у вас, у ваших близьких та друзів є особливі, неповторні мрії, про які, можливо, ви навіть не здогадуєтесь. Так, і в мене існують певні мрії і бажання. Мені завжди було цікаво, як живуть люди там, де ніби-то все так добре - за кордоном, у Європі або ж навіть просто в інших країнах. Та якже поїхати за межі нашої держави, це ж мабуть коштує шалених грошей? Даю вам відповідь - подорожувати по світу, відпочивати за межами України ДЕШЕВШЕ ніж ну тому ж Криму чи у Карпатах, а про умови і говорити не варто - це небо і земля...

У свої 18 років, у 2010 році я зробив все щоб досягти своєї мрії - побувати за кордоном, побачити яке життя там на власні очі. Для цього не потрібно бути "мажором", варто просто мати мрію і йти до неї, бути цілеспрямованим. Дехто скаже - краще купити нову шафу чи купити новий телефон чим прогулювати гроші - всі ми ЖИВЕМО ОДИН РАЗ, так давайте поміж тих буденних проблем щось бачити у своєму житті. На той момент я ще не знав, що подорожі це хвороба - поїхавши кудись хочеться знову і знов, ще більше і у нові місця.

Того ж літа я вперше в житті перетнув кордон та відчув себе безмежно щасливим та вільним, готовим до позитивних емоцій та просто класному відпочинку. Перша країна яку я відвідав була Угорщина.

Прапор Угорщини

Проїхавши декілька метрів від кордону вже відчувалася різниця з Україною - дороги, їдучи по яким можна просто задрімати, і невже так різко змінився клімат як кажуть в "Укравтодор" чи можливо тут вантажні автомобілі не їздять по дорогам а літають? Хм... все набагато простіше - правосвідомість людей зовсім інша, тут не так крадуть у людей, не роблять відкати на кожному кроці.

 Здивували і приватні будинки - зовсім усе не так як в нас, в Україні. Тут люди не розводять городи у себе біля хати, по дворі не ганяють кури та гуси. Біля кожного будинку є гараж для автомобіля, майданчик для діток, гойдалки, барбекю, зелененька травичка - око радіє коли таке бачиш. Виникає питання, чому не кожен в нас може собі дозволити так жити, чим ми гірші?

 Викинувши з голови усе непотрібне я продовжив свою порож. Ввечері ми були вже у стилиці - місті Будапешті, де зупинились у готелі Арена. Прокинувшись рано я був готовий відкрити для себе це місто. Вид з вікна готеля на схід сонця, футбольний стадіон місцевого клубу приємно вражав:

Відвідавши ресторан готолю та підкріпившись у ньому ми відправилися гуляти по місту. Все було дуже незвичайним, тут не знайти звичних для нас "хрущьовок" та спальних районів. Стародавнє місто вражало своєю архітектурою. Спочатку ми фотографували усе що бачили, але за пів години вже звикли до цієї краси, ніколи не думав що у Будапешті так красиво. Незважаючи на ранішній туман місто виглядало досить велично і багато:

Відвідавши найбільш видатні місця столиці Угорщини я був у захваті. Після знайомства з містом ми вирішили відвідати зоопарк - один з найбільших у Європі. Провели ми там близько 3х годин і весь обійти не встигли, про затрачені гроші та час не жалкую, це зовсім інший рівень: повсюди є туалети, бари, місця для відпочинку, тварини доглянуті, люди щасливі - круто! Там звірі і ті знають своє місце:

 Вечірній Будапешт - це просто казка, такого красивого вечірнього міста я ще не бачив. Нам запропонували проїхатися на невеличкому кораблику по вечірньому Дунаї. Ми погодилися, звертаючи увагу на те, що під час прогулянки нам запропонували шампанського у не обмеженій кількості - тобто п*єш скільки хочеш :)) Це була фантастична прогулянка, настрій був прекрасний!

День видався насичений та активний, незабутній, місто приємно вразило. Це затишне та прижмне місто, чисте та комфортне для життя.

Розпочинався новий день - сьогодні ми вирішили поїхати на унікальне озеро, яке розташовано у гирлі вулкану - озеро Хевіз. Прибувши на місце я знову ж таки був приємно здивований усім тим що бачу. Тут все було зроблено для людей - величезний комплекс, біленькі шкафчики для речей з лазерним замком, безкоштовні ліжаки, все чистюсіньке... Цвітуть лілії, приємна водичка, люди відпочивають. І знову ж таки тут згадав про те, як у нас це все... навіть не хочеться портити настрій.

Відпочивши ми відправились у Словенію, а саме у її столицю з чарівною назвою Любляна. Після таких чудових поїздок хочеться жити. Прийнявши "дозу" подорожей, відвідавши більше 10 країн світу, хочеться знову і знову, у все нові і нові країни.

Як зауважував Марк Твен: "Только о двух вещах мы будем жалеть на смертном одре — что мало любили и мало путешествовали. "

Мрійте, подорожуйте - це життя!

Коментарі

А Марк Твен зауважував російською? Невже так складно перекласти на українську, якщо весь текст український?

Гарно, цікаво. Але і на Україні є багато чудових міст і місць, цікавих своєю архітектурою, легендами, історією. А на рахунок життя в нас без курей, гусей в приватному секторі....тут ви 100% праві.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.