"Моя ластівка – найкраща!" - мегаконкурс для рівненських автомобілістів

До дня автомобіліста, який святкують  27 жовтня, сайт  "ВСЕ" та магазин автозапчастин "Лідер Авто" організовують масштабний фотоконкурс "Моя ластівка – найкраща!"

Детальніше про конкурси та його умови читайте ТУТ.

 

Оберіть власника найкращої ластівки:

Коментарі

Наебали всех опять

то хто виграв?

Сайт Нечесних новин (а як вас ще назвати?) порушили і далі підтримуєте порушення своїх же умов свого ж конкурсу. Соромно! Статті напевно так само пишете - через канали ОБС та свої домисли. Дуже прикро що цілком непогана задумка скотилась до такого.

Саша Ровєнский та красава із своєю ластівкою Субариком. Респект.

55555

Ластівки круті.Доглянуті виблискують і щасливі їх власники) насправді немає значення якої марки автомобіль головне - це комфорт для водіїв. Успіху всім!!! P.S.Журавель крутий, ) і фото з котом дуже позитивне!!!!

фуфловий конкурс. практично ніхто про нього не знає, а голосують знайомі власників по їхньому ж проханні))) ---- видно по рейтингах - да, краще лансера немає нічого. не машина, а мрія. Ігор, ти такий маленький, а так встигаєш накрутити голоси. мабуть, дуже хочеш виграти банку масла)))

КОПІЙКА, МОЖЛИВО Й КЛАСНА, але такий факт не може насторожити, тепер я розумію чому у нас така підтримка КПУ і їхніх сателітів, чому ми 22 рік топчемось в дєрмі, тому що не прагнемо до чогось нового, цивілізованого і дісно прогресивного, адже це не конкурс ретро!!! І ні яка копійка не може бути, в якому б вона стані не була, краща за іномарку, я маю право так вважати адже в мене було понад 100 авто, і пострадянських і закордонних!

З такими домислами і доводами лікувати голову треба.

підтримую!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту