"Батьківщина" веде в облраду помічників нардепів та "невідомого"

Обласна конференція Об'єднаної опозиції  "Батьківщина", як і Парттія регіонів, вирішили висунути своїх кандидатів на трьох з п'яти виборчих округах, на яких відбудуться довибори в Рівненську облраду.

Так за депутатський мандат змагатимуться: по Гощанському округу - Роман Денисюк, у місті Кузнецовськ - Микола Захарук та по Костопільському округу - Андрій Лендел.

Роман Денисюк, народився 19 квітня 1983 року. Молодий бізнесмен та помічник народного депутат Юрія Вознюка. Голова Рівненської міської організації партії «Фронт змін» та член Рівненського міськвиконкому.

По Костопільському округу, кандидатом в депутати облради буде Андрій Лендел. Єдине, що  наразі вдалося дізнатись "ВСЕ", це те, що він є помічником народного депутата від ОО «Батьківщина» Миколи Кучерука. Та був депутатом Костопільської райради до 2010 року.

По місту Кузнецовськ опозицію представлятиме Захарук Микола Климович, про нього, як і про Андрія Лендала, поки що мало відомо.

Детальніший репортаж про партійну конференцію ОО "Батьківщина" читайте на «ВСЕ» в понеділок.

Нагадаємо, що довибори в Рівненську обласну раду мають відбутись 21 квітня 2013 року.

Коментарі

А чим Роман не богатир - справжній Український Богатир.

Да,а давайте жидів будемо обирати ,та Іванів Ткачуків з партії Регіонів,обчистив Центр Зайнятості обласний,то ще нехай вичистить обл.раду,може такі треба мутняки....
смерть жидам-баюнам,що співають оди нам!
слава Україні.

Нічого дивного до Верховної ради від Свободи по Рівненщині перемогли вихідці зі ЛЬвівщини, а ці ріщили переплюнути от і запросили зі чехословаччини :))

Андрій Ленден напевне син відомого чехословацьокго тенісиста Івана Лендела )))

ДА напевно оскуділа Рівненщина на богатирів, якщо і в цьому таборі якісь мутняки висуваються до облради

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.