Біля магазину, де стріляли в рівненського бізнесмена, крутяться підозрілі молодики

Директор магазину "Маркет Меблі" Мирон Мочарний, у якого вчора ввечері невідомий в масці кілька разів вистрілив із пневматичної зброї, не є конфліктною людиною. Про це кореспондентові порталу "ВСЕ" сьогодні вранці розповіли мешканці сусіднього двоповерхового будинку. "Він завжди гарно до нас ставився, ніколи не мали конфліктів із магазином. Директор навіть встановив біля нашого будинку охайний паркан", - повідали сусіди. 

Саме біля цього магазина вчора стріляли в Мирона Мочарного

Водночас, працівники магазину були небагатослівними. "Так, вчора було лихо, але все обійшлося", - повідомила автору цих рядків продавець-консультант "Маркет Меблі".

Продавці у сусідніх магазинах про вчорашню стрілянину навіть не чули. "Я тільки сьогодні вишла на зміну, а в кого стріляли?" - злякано перепитала продавчиня у відділі кави.

Також сьогодні вранці поблизу магазину ошиваються молодики цікавої зовнішності, а-ля "Славіка і Дімона" із відомої гумористичної програми. 

Як розповів нашому порталу екс-працівник правоохоронних органів, це можуть бути працівники міліції в цивільному одязі, адже вони практикують такий спосіб розвідки та збору інформації. Також не виключено, що це агентура тих, хто здійснював вчорашній замах або люди самого постраждалого.  

Кажуть, що в Мирона Мочарного стріляли чотири рази: три постріли були здійснені в ноги, а четвертий у живіт. Але рани були не глибокими, тож постраждалому наклали пов'язки та відправили із лікарні додому.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.