БОГАТИРЧУК-КРИВКО Світлана Кирилівна

Заступник голови Рівненської облдержадміністрації

Голова Рівненського регіонального відділення спілки землеупорядників України (з вересня 2015 року)

Була начальником головного управління Держкомзему у Рівненській області до 25 вересня 2015 року, депутат Рівненської міської ради до 25  жовтня 2015. 

Почавши свій робочий шлях вчителькою у місті Владивосток (Росія), згодом Світлана Кирилівна стала однією із ключових фігур у політиці Рівного. Навіть потрапила до п'ятірки найвпливовіших політиків Рівненщини та у двадцятку впливових політиків за версією всеукраїнської газети “Коментарі”. З 2005 року вона була членом Народної партії. У 2012 році увійшла у депутатську групу Рівнеради «Рідне місто».

На місцевих виборах 2015 року, будучи 1 номером місцевої "Партії конкретних справ" стала депутатом обласної ради. 

Найбільш неприємних поворотів у діловій кар’єрі Світлани Богатирчук-Кривко було два. По-перше, вона програла вибори мера Рівного у 2008 році. Тоді керівником міста став Володимир Хомко. Наступним «падінням» стало звільнення Володимиром Євгеновичем своєї конкурентки у передвиборчих перегонах пані Світлани з посади заступника мера з гуманітарних питань, яку вона обіймала за часів головування у Рівному Віктора Чайки (2002-2008).

Незважаючи на перипетії Світлана Кирилівна залишилась у політичному житті міста в ролі депутата Рівнеради. А згодом заслужений працівник освіти України Світлана Богатирчук-Кривко перекваліфікувалась з гуманітарія на спеціаліста із землевпорядкування та кадастру. Для цього отримала відповідну освіту у НУВГП.  

Нині Світлана Кирилівна  член делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Ймовірно таких успіхів у кар’єрі цій жінці вдалось досягти не лише завдяки вродженим талантам. Можна припустити, що сильною підтримкою у її житті та починаннях є нинішній чоловік пані Світлани Михайло Кривко, перший заступник голови Рівненської обласної ради.

Затята театралка Світлана Кирилівна вважає, що у минулому житті була актрисою. Наразі її ім’я не фігурує на театральних афішах. Проте вже нині багато, хто бачить її на іншій сцені – у сесійній залі Верховної Ради України.

Народилась 28 жовтня 1959 року в м.Рівному.

Коментарі

Світлана Кирилівна - начальник Головного управління Держземагентства.

Народилась НЕ в Рівному

Всерівно вона в сто раз краща від Кульчинської. Ця нерозумна заміна показала рівень Хомка.

Подерживаю Ривнянина з Фронту Змин.Количество призеров государствених олимпиад резко сократилось.

This is a proven fats burner, and one other patented giant of the burden loss complement industry.<br><br>
Capsimax is the most refined extract of the capsaicin (or capsicum) <br><br>
scorching pepper.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.