Брат заступника губернатора Рівненщини випустив книгу

Олексій та Дмитро Губанови

Нещодавно у Рівному з'явилась книга «Успішні підприємства Рівненщини» - перша книга у художньому стилі про успішні підприємства Рівного та Рівненської області. Ініціатором створення книги та її головним редактором став Дмитро Губанов - рідний брат заступника голови Рівненської ОДА Олексія Губанова.  

- Це не бізнес-каталог, де можна дізнатися лише контактні дані підприємств. Це не рейтингове видання, де підприємства ділять по номінаціям-місцям. «Успішні підприємства Рівненщини» - це книга, направлена на те, щоб читач зміг цікаво та корисно провести час, дізнавшись факти про відомі чи невідомі йому підприємства, а можливо, й ті, з якими він неодноразово зустрічався у своєму житті, прочитати про їх історію, напрями діяльності, досягнення, плани на майбутнє тощо, - розповів Дмитро Губанов для порталу "ВСЕ".

За словами Губанова, у книзі «Успішні підприємства Рівненщини» кожному підприємству присвячений окремий розділ,і кожний по своєму особливий. У багатьох розділах також наведені факти з історії розвитку на Рівненщині окремих галузей, наприклад, у розділі про підприємство «Рівнебуд» розповідається як відбувалася розбудова у нашому краї найпотужніших промислових підприємств, у розділі про підприємство «Рівнеліфт» - як починався розвиток на Рівненщині ліфтового господарства тощо. 

Також у книзі зустрічається й ексклюзивна інформація щодо найсвіжіших подій у житті підприємств та планів на майбутнє.

Олексій та Дмитро Губанови

За інформацією, наявною у "ВСЕ", книжковий проект молодшого брата заступника Рівненського губернатора має подвійну прибутковість. Перше - це, власне, кошти отримані від продажу книжок, а друга - це "вдячність" підприємств, статті про які опубліковано в книзі. Один з керівників підприємств, на умовах анонімності, розповів, що оплатив розміщення в "Книзі" в сумі 2000 гривень. Але зробив це добровільно.

- Ну а як можна відмовити брату заступника голови облдержадміністрації. Ні, мене ніхто не змушував, просто якось незручно було відмовляти. Та й не такі то вже великі гроші. - каже бізнесмен.

Брати Губанови мабуть таки фартові чоловіки. Олексій Губанов зробив у Рівному стрімку кар'єру, від журналіста до заступника голови Рівненської ОДА. А Дмитро Губанов, теж попрацювавши журналістом в кількох місцевих ЗМІ - випустив книгу. І чомусь немає сумнівів, що цей проект Губанова-молодшого буде комерційно успішним. А ви не заздріть!

Для довідки:

Побачити книгу можна у книжкових магазинах міста Рівного: «Дружба» та «Знання» на майдані Незалежності, «Слово» навпроти Театральної площі, «Просвіта» на вулиці Київська, 17 (навпроти школи №12) та «Книги» навпроти нічного клубу «Лагуна».  

Коментарі

Губанов Олексій справді толкові проекти придумав. Можна зняти капелюха.
от ти ще порядок в гуманітарній сфері навів - навчання має бути важким і корисним- це ж граніт науки, а не галузь "купи-продай"

Молодець, хлопець. Щоб хто не казав, про використання звязків брата, а все рівно написати книгу - це робота, та й не проста. Якщо так використовувати звязки, то можна лише вітати. Багато родичів чиновників саме так використовують звязки ??? З іншого боку, будь-яка книга про Рівне чи Рівненщину, додає нам певного самоусвідомлення. Не знаю особисто Дмитра, знаю Олексія, але книгу знайду і причитаю. Побажання молодому автору - не зважати на заздрісників чи критиків, а рухатися далі. А Олексій, якщо допомагав брату - також молодець. Маю брата і знаю, як важливо коли є підтримка чи просто розуміння брата. Губановам - респект за цей проект.
P.S. Прочитаю книгу - скажу враження щодо змісту...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.