Бюлетені для виборів у Рівненську облраду обійдуться у 55 тисяч гривень

Рівненська обласна територіальна виборча комісія затвердила вартість виготовлення бюлетенів для голосування на проміжних виборах до обласної ради. Завдяки здешевленню друку з 49 до 34 копійок, бюджет заощадить майже 25 тисяч гривень.

29 березня ТОзВ «Каліграф» отримало право на друк бюлетенів для голосування на проміжних виборах до Рівненської обласної ради. Сума контракту становить 55 тисяч 420 гривень. За ці гроші «Каліграф» надрукує 163 тисячі бюлетенів.

Як повідомили з прес-центру МГ ОПОРА, всього у конкурсі взяло участь 3 компанії, представники однієї з яких не з’явилися на засідання ОВК. Єдиним конкурентом ТОзВ «Каліграф» було підприємство «Планета-Друк». Початкова ціна ТОзВ «Каліграф» за виготовлення одного бюлетеня становила 49 копійок, ТОзВ «Планета-друк» – 44 копійки. Після озвучених стартових пропозицій представники обох підприємств по черзі знижувати вартість друку бюлетеня. В процесі торгів обидві фірми погодилися друкувати за мінімальною вартістю – 34 копійки.

За однакової цінової пропозиції відбір компанії здійснювався членами комісії, які надали перевагу ТОзВ «Каліграф». Таке рішення частина членів ОВК пояснила тим, що на виборах 2010 року «Планета-друк» неякісно виконувала взяті на себе зобов’язання. Зокрема, мова йшла про те, що через помилку у бюлетені один з кандидатів не пройшов по мажоритарному округу. В той же час, голова комісії та представник компанії «Планета-друк» запевнили, що поліграфія не несе відповідальності за помилки в бюлетенях. З їх слів, текст бюлетеня затверджується членами комісії.

Зниження вартості одного бюлетеня з 49 до 34 копійок заощадить комісії 24 тисячі 450 гривень. Нагадаємо, що у 2010 році один бюлетень друкували за 59 копійок.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.