Через сніг у столиці затримуються потяги

Затримка на відправлення поїздів із центрального залізничного вокзалу ст. Київ-Пасажирський у суботу ввечері сягала до 10 годин.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Усього минулої доби із Центрального залізничного вокзалу було відправлено 164 поїзда, в середньому кожні 8 хвилин. При цьому із 17 години до 22 години 23 березня було відправлено 60 поїздів, з них 44 поїзда формування Південно-Західної залізниці. Час затримки на відправлення від 1 до 10 годин.

Станом на 13 годину 24 березня через негоду жодного поїзда (рейсу) не скасовано і не планується до відміни.

Станом на 13 годину затримки прибуття поїздів до ст. Київ Пасажирський становили в середньому від 8 хвилин до 3 годин.

Прес-служба зазначає, що дізнатися оперативну інформацію щодо руху поїздів можна у довідковій залізниць України – 044 - 503-70-05, або по станції Київ-Пасажирський у чергового Центрального вокзалу – 044 - 465-20-34.

Пасажири, які придбали квитки на дату відправлення 23 березня, але через складні погодні умови не змогли цього дня скористатися поїздами, можуть повернути свої проїзні документи упродовж цієї та наступної доби у шести касах для повернення проїзних документів (Центрального та Південного столичних залізничних вокзалів) без відмітки чергового по вокзалу. Їм буде повернено повну вартість квитків.

Фото з "Фейсбуку" з підписом: "Ранок, Київ, Троєщина".

Коментарі

Мы поеде мы помчимся утром ранним на оленях, ось і нашій владі потрібно перересядати на оленів, опки вони сами їми не стали... Звертаюсь до жителів Києва якщо Ваша влада не знає як прабрати вулиці від снігу, то нехай запитають управляючих своїх маєтків, адже в їхніх дворах сніг почищений!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.