Депутат Рівнеради поверне гроші за невчасно вивезене сміття

Сміттєзбиральне підприємство "Санком-Рівне", яке очолює депутат Рівнеради Святослав Євтушенко, у зв’язку з несприятливими погодними умовами попереджає про можливі порушення графіків вивезення сміття.

У офіційному прес-релізі ТзОВ «Санком-Рівне» просить вибачення за незручності та запевняє: "Все сміття буде вивезено та прибрано, а мешканцям міста буде здійснений перерахунок оплати послуг відповідно до укладених договорів."

Однак, негода не завадила "Санкому" стати спонсором місцевого конкурсу краси та долучитися до вибору головної красуні області.

Тим часом торік у рівнян вже були нарікання на роботу підприємства. За інформацією ГО "ОПОРА" рівенські ОСББ незадоволені роботою ТзОВ «Санком-Рівне». Основними зауваженнями рівненських ОСББ до комунального підприємства «Санком-Рівне» були завищення об'ємів вивезеного сміття,  вартості послуг і нерегулярний графік роботи сміттєвозів. 

Крім того, у грудні 2012 року рівненський міськвиконком надав працівникам приватної рівненської фірми "Санком" право складати адміністративні протоколи про порушення. Таким чином водії підприємства можуть скласти протокол про відсутність угоди на вивіз сміття та порушення правил його вивозу. А платити рівнянам чи ні - вирішуватиме адміністративна комісія.

Надуємо, що «Санком-Рівне» за результатами тендерів займається вивезенням сміття в більшій частині міста Рівного. Тим часом міський голова Рівного Володимир Хомко спростовує будь-яку причепність до числа власників підприємства. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.