До Рівненської облради УДАР - один

Обласна партійна конференція політичної партії «УДАР» висунула на довибори в Рівненську облраду свого кандидата. Така кількість обумовлена Згідно попередніх домовленостей з представниками опозиційних сил на Рівненщині по кожному з пяти вільних округів планується висувати єдиного кандидата-представника опозиції. Відповідно політична партія «УДАР» отримала можливість висувати свого кандидата по Демидівському виборчому окрузі.

Єдиним кандидатом на Рівненщині від політичної сили Віталія Кличка став заступник голови Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР» Анатолій Сидорук 1968 року народження. Анатолій Володимирович – уроженець Волинської області, вихованець спортивної школи-інтернату, проживає на Рівненщині. Пройшовши шлях від бійця спецпідрозділу Збройних Сил України до успішного підприємця.

Детальніший репортаж про партійну конференцію партії УДАР читайте на «ВСЕ» в понеділок.

Нагадаємо, що довибори в Рівненську обласну раду мають відбутись 21 квітня 2013 року.

Коментарі

Це принципова людина яка може багато зробити

Декілька раз пересікався по роботі, можу сказати за нього як за порядну, принципову та відповідальну людину. На відміну від тих хто постійно на віду і "тіпа" щось робить для громади...

Що ти зробив для нашого краю? Хто ти?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.